Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Artık şık ve etkileyici bir çiçek için sipariş vermeniz çok kolay olacak. Çünkü sizler için tamamı canlı ev bitkileri çeşitlerinden oluşan ve çok beğeneceğiniz bir koleksiyon hazırladık. Muazzam bir görünüme sahip olan çiçek çeşitleri arasında her zevke hitap edebilecek onlarca farklı alternatif bulunuyor. Elbette seçenekleriniz arasına büyük canlı saksı çiçekleri çeşitlerini de eklemeyi ihmal etmedik. Yaşam alanlarınızı dekore edebileceğiniz büyük çiçeklere de mutlaka göz atın!

Her durumda hayatımızın her alanında var olan canlı saksı çiçek modelleri bakımının gayet kolay olmasıyla da dikkat çekiyor. Sitemizde ilginç yaprak görünümü ile dikkat çeken tilandsia bitkisi çeşitleri de yer alıyor. Bu özel çiçeğin canlı hediyelik çiçekler arasında en çok tercih edilenlerden biri olduğunu belirtebiliriz. Dilerseniz para ağacı crassula çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Sitemizden sadece canlı çiçek satın al diyerek bu şahane bitkinin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Canlı Çiçek Çeşitlerini Sitemizden İnceleyin

Sadece iç mekanlarda yaşayabilen canlı saksı çiçek siparişi sitemizden veriliyor. Tek tıkla beğendiğiniz çiçeklerin çok kısa bir süre içerisinde adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Kırmızı çiçeği ve yeşil yaprakları ile göz alıcı bir güzellik sergileyen Atatürk çiçeği de canlı saksı çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu özel çiçek geçmiş olsun çiçeği ya da yeni bebek çiçeği olarak da tercih edilebilir.

Sizlere canlı ofis çiçekleri çeşitlerini de sunuyoruz. Özellikle ofis dekorasyonlarını taçlandırmasıyla bilinen guzmanya çiçeğini en cazip fiyatla sitemizden temin edebilirsiniz. Kırmızı ve yeşilin muazzam uyumunu yansıtan bu özel çiçek barış çiçeği çeşitleri ile de harika bir uyum yakalıyor. Ofisinizde canlı çiçek aranjmanları ile harika bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun için Çiçek Diyarı’nın yıl boyunca düşük tuttuğu fiyatlardan istifade etmeniz yeterli olacak! Yıl boyunca sizlere en makul canlı ev çiçek fiyatları sunuyoruz.

Ofiste Bakımı Yapılabilen Canlı Çiçek Çeşitleri

İşyerlerinin aynı zamanda bir yaşam alanı olduğunu düşündüğünüzde bu özel çiçeklerin önemi daha net ortaya çıkıyor. Sadece eviniz için değil, işyeriniz için de sitemizden canlı çiçek siparişi verebilirsiniz. Menekşe çeşitleri ofis için canlı çiçek olarak çok büyük bir ilgi görüyor. Küçük boyları ile her yerde konumlandırılabilen ofis çiçeklerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. Menekşelerin farklı çiçeklerle buluşmasından doğan şıklığı ofisinize taşıyın!

Sevdiklerinizin ofisine gönderebileceğiniz hediyelik canlı çiçek çeşitlerini de mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Terfi alan yakınlarınıza ya da yeni işe başlayan sevdiklerinize bu çiçekleri gönderebilirsiniz. Sadece canlı çiçek gönder diyerek sizlere sunduğumuz bu özel bitkilere kolayca ulaşarak dakikalar içerisinde siparişinizi verebilirsiniz. Uygun fiyattan faydalanarak sevdikleriniz için en gösterişli çiçek çeşitlerini tercih edin!

Sevdiklerinize Canlı Çiçeklerle Sürpriz Yapın

Hediyelik olarak tercih edilebilecek en özel çiçekleri de bu koleksiyonumuzda bulacaksınız. Sayfaya göz attığınızda canlı saksı çiçekleri ve isimleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece aradığınız çiçeği kolayca bulabilir, alternatif bitkileri de inceleyebilirsiniz. Ender bulunan canlı salon bitkileri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. hediyelik olarak bu özel bitkilere yönelebilir ya da seçiminizi popülerliğini hiç kaybetmeyen yucca ve massengena gibi çiçeklerden yana da kullanabilirsiniz.

Marginata çiçeği ve areka çiçeği de büyük boyları ve heybetli duruşları ile son derece ideal hediyelik canlı çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu çiçeklerin hemen her ortamda bakımı yapılabiliyor. Dolayısıyla seçtiğiniz tasarım için canlı çiçek bakımı nasıl yapılır endişesi yaşamanıza hiç gerek kalmıyor. Sulamasına, budanmasına ve zamanında toprak değişimi yapmaya özen göstermeniz yeterli! Bu arada hediyelik olarak dilerseniz canlı çiçek buketi de tercih edebilirsiniz. Buketler gösterişli duruşları ile saksı çiçeklerine şık bir alternatif oluyor.

Dış Mekana Uygun Canlı Çiçek Çeşitleri Sitemizde

Bahçenizde bakımını yapabileceğiniz ve dış ortamda yaşayabilen ucuz canlı çiçek çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu çiçekleri balkonda ya da terasta da konumlandırabilirsiniz. Sitemizde sizlere bu çiçek çeşitlerini de en makul fiyatlarla sunuyoruz. Bu sayede canlı bahçe çiçek fiyatları sizin için büyük bir avantaja dönüşüyor. Bütçe endişesi yaşamadan beğendiğiniz çiçek için kolayca sipariş verebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek olan ve muntazam duruşları ile ön plana çıkan canlı salon çiçekleri bakımı oldukça kolay! Çiçek bakımı konusunda uzman olmanıza gerek yok. Bu nedenle daha önce çiçek bakımı yapmayanlar da gönül rahatlığı ise koleksiyonumuz içerisinde yer alan bu çiçek çeşitlerini tercih edebilir. Sitemiz üzerinden canlı çiçek online satış işlemleri cazip fiyat ve aynı gün teslimat gibi pek çok ayrıcalık içeriyor. Bu ayrıcalıklardan mutlaka siz de faydalanmalısınız!

Şık Saksı Çiçekleri Her Durumda Gönderime Uygun

Muazzam bir şıklık sergileyen ve saksıları da en az kendileri kadar şık görünen en güzel canlı çiçekler için en doğru adrestesiniz. Yaşam alanlarınızın estetik görünümünü taçlandırmanızı sağlayacak olan bu çiçeklerin işyeri açılışlarına da gönderilebileceğini belirtmek isteriz. Açılışa uygun büyük saksı çiçekleri çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. İstanbul’un tüm semtlerine teslimat yapıyoruz. Ayrıca hediyelik olarak canlı çiçek sepeti de gönderebilirsiniz.

Bir sepet dolusu çiçek ile sevdiklerinizin doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bebek sahibi olan yakınlarınıza da salon canlı çiçekleri gönderebilirsiniz. Bir başarı elde eden yakınlarınızı tebrik etmek ya da geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için de saksıda canlı çiçek siparişi verebilirsiniz. İstisnasız her durumda gönderime uygun olan bu özel çiçekler duygularınıza tercüman oluyor. Sizin adınıza iyi dileklerinizi ileten çiçeklerden sevdiklerinizi de mahrum bırakmayın! Çok daha keyifli bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayacak çiçeklere şimdiden evinizde yer açmaya başlayın.

İstanbul’un Tüm Semtlerine Teslimatımız Var

Ayrıca evde canlı çiçek bulundurmanın huzur veren etkisinde faydalanmanız için de sizlere önerimiz bu koleksiyona göz atmanız olacak. Daha yaşam dolu ve daha iyi hissetmenize yardımcı olacak bu çiçek çeşitleri dekorasyonunuzun da daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilir. Elbette canlı çiçek saksıda kolayca yetişebiliyor. Bu nedenle çiçeklerin büyülü güzelliklerinden faydalanmanız için mutlaka çiçek bahçelerine gitmeniz gerekmiyor. Sadece dakikalar içerisinde sitemizden online canlı çiçek siparişi verebilirsiniz.

Bonsai ağaç çeşitlerini de bu koleksiyon içerisinde bulabilirsiniz. Vazgeçilmez bitki çeşitlerinden biri haline gelen bonsai ağaçlar online canlı çiçek satışı içerisinde geniş yer kaplıyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bonsai siparişi verebilirsiniz. Ginseng ya da zelkova bonsai gibi en popüler bodur ağaç çeşitlerini seçenekleriniz arasına ekledik. Ayrıca bonsailerin de eşlik ettiği ve farklı çiçek çeşitlerinin bir arada kullanıldığı aranjman modelleri de saksı çiçekleri canlı bitkiler arasında yer alıyor.

Popülerliğini her dönem koruyan orkide çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Farklı renklerde orkidelerin tüm özel günlerde şık bir hediye olduğunu belirtmek isteriz. Tercihinizi orkide aranjmanlarından yana yapabilmeniz için sizlere en uygun saksıda canlı orkide fiyatları sunuyoruz. Beğendiğiniz çiçeği annenize, sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza ya da yöneticinize gönderebilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün, ek ücret almadan teslimat yapıyoruz. Çiçek Diyarı’nın yüz güldüren avantajlarından faydalanarak hemen şimdi seçiminizi yapın ve siparişinizi tamamlayın!