Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevdiğiniz kişiye hayatınızın en özel teklifini yaparken bu özel ana çiçeklerin de katkıda bulunmasını sağlamalısınız. En özel ve en güzel evlilik teklifi çiçeği çeşitlerini elbette sitemizde bulacaksınız. Hayatınız boyunca asla unutmayacağınız bir özel ana yakışacak bir çiçek seçimi yapmak için en doğru adrestesiniz. Sizlere onlarca farklı çiçek çeşidini bir arada sunuyoruz. Bu tasarımların tamamı evlenme teklifine uygun bir görünüm sergilediğinden dilediğiniz çiçeği gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Özel olarak hazırladığımız bu eşsiz koleksiyon içerisinde kırmızı güller ile hazırlanan ve son derece romantik bir görünüm sergileyen evlenme teklifi çiçeği çeşitleri de yer alıyor. Aşkın ve tutkunun çiçeği olan kırmızı güller hiç bu kadar etkileyici olmamıştı! Büyük bir özenle hazırladığımız ve kırmızı güllerin bir yıldız gibi parladığı bu eşsiz aranjmanlar içerisinde aşkınızı sizin adınıza anlatacak olan muazzam buketler de yer alıyor. Çok sayıda kırmızı gül ile hazırlanan buketler evlenme teklifinin yanı sıra bir kucak dolusu gül almanın mutluluğunu da sevdiğiniz kişiye yaşatacak.

Evlenme Teklifine Uygun Çiçekler Sitemizde

Coşkulu bir görünüm sergiliyor ve farklı renklerde güller ile hazırlanan tasarımlarda alternatifleriniz arasında yer alıyor. Rengarenk güllerin büyülü güzelliği  evlilik teklifinde bulunacağınız o özel anı taçlandıracak. Renkli güllerle dizayn edilen tasarımlar evlilik teklifi çiçekleri olarak büyük bir ilgi görüyor. Renkli bir organizasyon ile evlilik teklifi yapacak olanlar da hiç tereddüt etmeden tercihini renkli gül aranjmanlarından yana kullanabilir. Elbette bu özel tasarımları da en taze güllerle hazırlıyoruz!

Elbette sitemizde yer alan tüm özel koleksiyonlarda olduğu gibi bu koleksiyonumuzda da sizi en geniş seçenek yelpazesi karşılayacak. Hayalinizdeki çiçek aranjmanını alternatif tasarımlar eşliğinde kolaylıkla bulabilir ve cazip fiyatlardan faydalanarak siparişinizi hemen iletebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu özel koleksiyonda yer alan her bir aranjman evlilik teklifi çiçeği nasıl olmalı sorusunun yanıtıdır. Ev tasarımlara biraz romantik bir hava kazandırıyoruz. Bu sayede daha etkileyici ve ortama çok daha uygun bir görünüm almasını sağlıyoruz.

Mevsim Çiçekleriyle Kalpleri Isıtın

Mevsimin en güzel çiçekleri ile hazırlanan ve gösterişli duruşu ile göz kamaştıran aranjman seçenekleri de tercih edilebilir. Pek çok farklı çiçek türünü bir arada kullanarak dizayn ettiğimiz bu tasarımlar özellikle farklı renkte çiçekleri sevenler için son derece cazip bir seçenek olabilir. Tüm kalpleri ısıtan ve etkileyici görünümü ile göz kamaştıran mevsim buketleri evlilik teklifinizi eşsiz güzelliği ile taçlandıracak. Bu tasarımları buket formunda tercih edebileceğiniz gibi vazoda dizayn edilen özel tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Bu arada kurutulmuş çiçeklerin de harika bir seçenek olduğunu unutmayın. Özellikle evlilik teklifi esnasında aldığı çiçeği saklamak isteyenler için kurutulmuş çiçekleri çok daha cazip bir tercih olabileceği aşikar. Özel bir yöntemle kurutulan ve sonrasında da renklendirilen bu çiçeklerin hatıra olarak yıllarca saklanması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda dekoratif açıdan da kullanılabiliyor olması kurutulmuş çiçekleri pek çok seçenekten daha cazip kılabiliyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisine kurutulmuş çiçeklerle hazırlanan tasarımları da eklemeyi ihmal etmedik.

Hangi Çiçeği Seçmeliyim?

Eğer tasarımların arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız nerede evlenme teklifi yapacağınız ya da nasıl bir konsept hazırlayacağınıza göre tercih yapabilirsiniz. Aklınızdan geçen evlilik teklifi fikirleri doğrultusunda da seçim yapmanız mümkün. Örneğin bir iç mekanda evlenme teklifinde bulunacaksınız masa üzerini süsleyecek bir çiçeği tercih edebilirsiniz. Eğer dışarıda teklifte bulunmayı düşünüyorsanız buket formunda hazırlanan çiçekler sizin için çok daha ideal bir seçim olabilir. Tasarımlara göz attığınızda en çok beğendiğiniz model için de sipariş verebilirsiniz.