Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Evinizin havasını yenilemek için büyük değişimler içerisine girmenize hiç gerek yok! Sitemizde sizler için hazırlanan canlı ev çiçekleri koleksiyonuna göz atarak beğendiğiniz çiçekler için sipariş vermeniz yeterli olacak. Bu muazzam çiçekler evinizin tüm havasını bir anda yenileyerek bambaşka bir atmosfer yaratmanızı sağlayacak. Üstelik tamamı özenle yetiştirilmiş olan en güzel ev çiçekleri fiyatlarıyla da yüz güldürüyor!

Sizlere olabildiğince farklı çiçek türlerinden hazırlanan bir koleksiyon sunmaya özen gösterdik. Seçenekleriniz arasında büyük yapraklı ev çiçekleri çeşitleri de yer alıyor. Köşe çiçekleri olarak da tercih edebileceğiniz bu özel bitkiler bakımı son derece kolay olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Sitemizde size sunulan bu koleksiyona göz atarken ev çiçekleri çeşitleri ve isimleri hakkında da fikir sahibi olacaksınız. Egzotik bir güzellik sunan ve sıra dışı görünümüyle beğeni toplayan canlı ev çiçekleri çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Bakımı Kolay Ev Çiçeği Çeşitlerini Hemen İnceleyin

Benjamin çiçeği, areka çiçeği, yucca ya da massengena bitkisi gibi büyük yapraklı salon çiçekleri çeşitleri en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Boyları 1 metreyi aşabilen bu özel çiçekler sadece evlerde değil ofislerde de dekorasyona bambaşka bir atmosfer kazandırıyor. İşletmelerde de mekanın daha doğal görünmesi amacıyla bu özel canlı ev bitkileri tercih edilebilir. Sizlere koleksiyon içerisinde değişik ev çiçekleri de sunuyoruz.

Ender bulunan çiçek çeşitlerini ve özenle hazırladığımız aranjmanları da hemen inceleyebilirsiniz. Yeşil yapraklarıyla beğeni alan ev bitkileri çiçekler ile anında eşsiz bir uyum yakalıyor. Evinizde bulunan çiçeklerle bambaşka bir görünüm yakalayacak olan tüm çiçek ve bitkileri sitemizden ev bitkisi satın al diyerek kolayca temin edin. Ayrıca sizlere bu koleksiyonda minyatür ağaç çeşitlerini de sunuyoruz.

Evinizi Minyatür Ağaç Çeşitleriyle Donatın

Evinizin genel görünümünde etkili olabilecek ve dekorasyonu da ön plana çıkaran ev için ağaç çiçekler mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Minyatür meyve ağacı çeşitlerinden bonsai ağaçlara kadar onlarca farklı seçenek sizi bekliyor. Minyatür mandalina ağacı salon saksı bitkileri arasında ön plana çıkarken iç mekanda bakımı yapılabilen ginseng bonsai ya da zelkova bonsai gibi çeşitleri de inceleyebilirsiniz.

Son dönemde çam bonsai de dahil olmak üzere bu bodur ağaçların tümü yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediliyor. Elbette ev için canlı çiçekler ile harika bir uyum yakalıyor olması da bu özel ağaç çeşitlerini vazgeçilmez kılıyor. Sevdiklerinize hediye etmek ve yeni eve taşınan yakınlarınıza hediye sunmak amacıyla da ev için saksı çiçekleri tercih edilebilir. Bonsailerin de eşsiz bir armağan olduğunu belirtmek isteriz.

En Sevilen Saksı Çiçekleriyle Kendi Koleksiyonunuzu Yaratın

Kent yaşamında ev içinde çiçek yetiştirmek büyük bir keyfe dönüşebilir. Siz de bu keyfi yaşamak için sizlere sunduğumuz ve muazzam duruşları ile dikkat çeken ev saksı bitkileri arasından dilediğinizi seçerek harika bir koleksiyon hazırlayabilirsiniz. Evinizin bir köşesini bu şık çiçeklere ayırarak çok daha natürel bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ev salon çiçekleri arasında keyifli bir keşfe çıkmanız olacak! Bu sayede yepyeni bir çiçek koleksiyonu hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde ev çiçek isimleri resimli olarak incelenebilir. Nasıl bir çiçek seçtiğinizi fotoğrafa bakarak da görebilirsiniz. Sivri yapraklı ev çiçekleri ya da sıra dışı yaprak görünümüne sahip olan ev bitkilerine yönelebilirsiniz. Aynı zamanda ficus benjamin ya da marginata gibi popülerliğini asla kaybetmeyen ev çiçeği türleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Sizlere bu özel koleksiyonda güneşe ihtiyaç duymayan çiçekleri de sunuyoruz.

Dekorasyonunuzu Ev Çiçekleriyle Taçlandırın

Evinizde uyguladığınız tüm dekorasyon stillerini evde yetiştirilecek çiçekler ile taçlandırabilirsiniz. Yerde, masa üzerinde, sehpa üzerinde konumlandırabileceğiniz bu özel bitkiler evinizi sıcak bir atmosfere bürümenizi sağlıyor. Bu arada ev çiçekleri bakımı konusunda endişe etmenize hiç gerek yok. Sizlere bakımı gayet kolay olan çiçekleri sunuyoruz. Birkaç hususa dikkat etmeniz evde canlı çiçek bakımı için yeterli olacaktır.

Ancak ev çiçekleri canlı kalabilmek için gün ışığına ihtiyaç duyar. Bu nedenle seçtiğiniz çiçeği mutlaka ışık alan bir yerde konumlandırmaya özen gösterin. Sitemizde olabildiğince farklı çiçek türlerini sizlere sunuyoruz. Farklı zevklere uygun onlarca seçenek arasından dilediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilir, cazip ev çiçekleri fiyatları avantajından faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatı siz de bir fırsata dönüştürün!

En Güzel Ev Çiçekleri Sitemizde

Dilerseniz evde yetişen güzel kokulu çiçekler arasından da seçim yapabilirsiniz. Muazzam kokusunu eve yayan bu özel çiçekler arasında terasta ya da balkonda bakımını yapabileceğiniz alternatifler de yer alıyor. Aynı zamanda evde yetiştirilen çiçek çeşitleri arasında kış çiçeği olarak adlandırılan seçenekler de sitemizde sizi bekliyor. Kış çiçekleri arasında da gölge seven çiçekler mevcut. Mutlaka evinizde güneş alan bir yeri çiçeklere ayırmanız gerekmiyor.

Ev alan ya da yeni eve taşınan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kokulu ev çiçekleri mutlaka incelemenizi önerdiğimiz çiçekler arasında bulunuyor. Bu özel çiçekler sevdiklerinize şık bir hatıra hediye etmenizi de sağlayacak. Buket çiçeklerden daha kalıcı bir hediye seçimi yapmak istediğinizde en ideal seçeneklerden biri saksı çiçekleridir. Dilerseniz iyi şans getirdiğine inanılan şans bambusu aranjmanlarına da yönelebilirsiniz.

Her Durumda Gönderime Uygun Çiçek Çeşitleri Burada

Saksı çiçeklerinin ofislere gönderim için de uygun olduğunu belirtmek isteriz. Sevdiklerinize özel günlerde saksı ev çiçekleri gönderebilirsiniz. İşyerlerinde bakımı yapılabilen ve şık duruşu ile ofis dekorasyonuna da uyum sağlayan bu çiçeklere hemen sitemizde göz atın. Terfi alan ya da işe başlayan sevdiklerinize de gönderebileceğiniz çiçekler makul fiyatlarıyla bütçe dostu olma özelliği de taşıyor. Minimum ödeme ile sevdiklerinize harika çiçekler hediye etmenizi yolu elbette Çiçek Diyarı oluyor!

Aynı zamanda işyeri açılışı yapan sevdiklerinize de açılış hediyesi olarak bu özel bitkileri gönderebilirsiniz. Tıpkı evde çiçek bakımı kadar işyerinde de çiçeklerin bakımı sizi asla zorlamıyor. Canlı görünümünü uzun süre muhafaza edebilen bu özel bitki çeşitleri için sitemizde yer alan özel koleksiyona göz atmanız yeterli olacak! Sizlere yılın tüm mevsimlerinde en makul fiyatları sunuyoruz.

Kışın Açan Çiçek Çeşitleri Sitemizde

Yılın her mevsiminde çiçeklerin muazzam güzelliklerinden mahrum kalmamanız için sizlere kış mevsiminde açan çiçek çeşitlerini de sunuyoruz. Evinizde dilediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz kış ev çiçekleri için de makul fiyat politikamız geçerlidir. Dilediğiniz çiçek için sipariş verebilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, sevdiklerinizi mutlu etmek için de sunduğumuz bu özel çiçek çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde açılışlara, terfi tebriklerine ve yeni işe başlama tebriklerine uygun olan tüm saksı çiçeklerini bir arada inceleyebilirsiniz.

Özenle yetiştirilen çiçeklerden hazırlanan özel koleksiyonumuz içerisinde keyifle bir keşfe çıkın. Bu sayede yeşil yapraklı ev çiçekleri isimleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve hangi çiçeklerin sizin için çok daha uygun olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Hemen şimdi evinize bambaşka bir hava katmak için çiçeklere göz atın! Sitemiz üzerinden İstanbul’un tüm semtleri için sipariş verebilirsiniz. Kentin tüm semtlerine aynı gün teslimatımız var. Çiçek Diyarı avantajlarından hemen faydalanın!