Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Her biri eğitim için büyük emek veren öğretmenler en güzel çiçekleri hak ediyor. Öğretmenler gününde eğitim neferlerine sunulması için özenle hazırladığımız çiçek aranjmanlarını kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. En taze ve en güzel çiçekleri kullanarak hazırladığımız aranjmanlar öğretmenlerinizi mutlu etmeniz için yeterli olacak. En özel çiçeklerle hazırladığımız tasarımlara hemen göz atabilirsiniz.

Öğretmenler günü için çiçek gönderimi yapmak isteyenler çok sayıda farklı çiçek çeşidi ile hazırladığımız buketleri tercih edebilir. Renkleri ve muhteşem kokusu ile ön plana çıkan çiçek buketleri bulunduğu ortama muazzam bir çiçek kokusu yayıyor. Ayrıca saksı içerisinde yetiştirdiğimiz çiçekler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Şık bir saksıda sukkulent ya da menekşe gibi bitkileri de öğretmenlerinize hediye edebilirsiniz.

Alternatif Öğretmenler Günü Çiçekleri

Alternatiflere yönelmek isteyenler için kategorimize en güzel ve en estetik teraryum çeşitlerini de ekledik. Minyatür bitkiler ve minyatür aksesuarlar ile hazırladığımız teraryum modelleri öğretmenlerinizin uzun süre hatıra olarak saklayabileceği alternatifler arasında yer alıyor. Canlı bitkilerle hazırladığımız bu tasarımlar şıklığı ile de ön plana çıkıyor.

Şans bambuları yine seçenekleriniz arasında yer alan ve öğretmenler günü için uygun bitkiler arasında yer alıyor. Kişiye iyi şans getirdiğine inanılan şans bambuları şık bir vazo ya da saksı içerisinde hazırlanarak estetik açıdan da göz kamaştıran bir görünüme bürünüyor. Seçiminizi rengarenk çiçeklerden yana da yapabilirsiniz.

Renkli çiçeklerin enerjisinden ve dinamik görünümünden faydalanarak eğitim neferlerine bu renkli çiçekleri de sunabilirsiniz. En güzel çiçeklerle hazırladığımız tüm öğretmenler günü çiçekleri için sizlere yıl boyunca makul fiyatlar sunuyoruz. Uygun fiyatlardan faydalanarak beğendiğiniz çiçek için hemen siparişinizi bize iletebilirsiniz. Sizin mesajınız ile birlikte seçtiğiniz tasarımı dilediğiniz adrese aynı gün teslim edebiliriz. Hemen kategorimize göz atın ve en güzel çiçeği seçin!

 

Öğretmenler Günü için Özel Hazırladığımız çiçeklerimiz ile biricik öğretmeninizi taçlandırın. Öğretmeninizi mutlu edecek en güzel özel çiçek tasarımları burada. cicekdiyari kodu ile %10 indirimli çiçek gönderin.