Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Harf Şeklinde Çiçek Aranjmanı

Sevgililer günü, doğum günü evlilik ya da nişan yıldönümü gibi özel günlerde eşinize ya da sevgilinize özel bir çiçek aranjmanı göndermek isteyebilirsiniz. Bu durumda önerimiz harf şeklinde çiçek aranjmanı seçmeniz olacak. Gönderim yapacağınız kişinin isminin baş harfinin çiçeklerle yazılması hem şık hem de son derece romantik bir görünüm sunuyor. Bu çiçek aranjmanlarında sadece güllerin kullanıldığını düşünmeyin.

Genellikle çiftler tarafından tercih edilen harf şeklinde çiçek aranjmanı kırmızı ve beyaz güllerin sıklıkla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Ancak farklı renklerde ve farklı türlerde çiçeklerin de kullanılabildiğini unutmayın. Şık bir kutu içerisinde hazırlanan harf şeklindeki aranjmanlarla sadece tek bir harf yazılmak zorunda değil. İsim, sayı ya da bir şeklin çiçeklerle çizilmesi de mümkün olabiliyor.

harf-cicek-aranjmani

O?na Şık Bir Sürpriz Yapın!

Özellikle özel günlerde çiçek buketi göndermek yerine şık bir sürpriz yapmayı tercih edebilirsiniz. Harf şeklindeki çiçek aranjmanları son dönemde bir hayli popülerlik kazandı. Siz de bu trendi seçerek sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz. Elbette çok farklı alternatifler de sunuluyor. Örneğin harf şeklindeki çiçek aranjmanı ile birlikte sevimli bir ayıcık ya da leziz bir yaş pasta da gönderilebilir.

Doğum günü gibi özel günlerde harika bir sürpriz yapmak için daha ideal bir seçenek bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Uçan balonlar gibi çeşitli objelerle seçtiğiniz çiçek aranjmanı daha gösterişli bir form kazanacaktır.

Yazar : Çiçek Diyarı