Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Erkek Arkadaşınızın Ofisine Gönderebileceğiniz 5 Çiçek

Çiçekler sadece insanları mutlu etmek için gönderilen bir hediye olmaktan çok daha fazlasını sunuyor. Özellikle mekanın dekorasyonunda çiçeklerin kullanılması artık olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Sadece evlerin değil ofislerin dekorasyonunda da çiçeklerin bambaşka bir yerinin olduğu aşikar. Bu yüzden erkek arkadaşınızın ofisine hiç tereddüt etmeden çiçek gönderebilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Sizler için erkek arkadaşınızın ofisine gönderebileceğiniz 5 çiçek önerisinde bulunacağız. İlki dikilitaş kaktüs aranjmanı olacak. Çünkü bu aranjman istisnasız her erkekten tam puan almayı başarıyor. İkinci önerimiz ise küçük zelkova bonsai ağacı olacak. Estetik kıvrımlarıyla ofislerin havasını bir anda değiştiren bu minyatür ağaç herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Erkek arkadaşınız da bu özel ağacı çok sevecek.

Ofiste Hangi Çiçekler Gönderilebilir?

Özenle hazırlanan ve erkek arkadaşınızın ofisine gönderebileceğiniz 5 çiçek önerisi içerisine girmeye hak eden üçüncü aranjman ise sevgi kelebeği teraryum çalışması oluyor. Minyatür bitkiler, elma ve uğur böceği gibi aksesuarlar kullanılarak hazırlanan bu teraryum çalışması erkek arkadaşınızın çalışma masasına çok yakışacak. Gören herkesi etkisi altına almayı başaran bu teraryum sevginizi ifade etmek için de şık bir seçenek olabiliyor.

ofis-cicegi-erkek

Önerileriniz bitmedi sizlere dördüncü olarak da şans bambularını önermek istiyoruz. Dünyanın pek çok ülkesinde bambuların bulundukları yere şans getirdiğine inanılır. Dolayısıyla erkek arkadaşınıza bambu göndererek iş hayatında iyi şans dileklerinizi de şık bir şekilde iletmiş olacaksınız. Şans bambuları kıvrımlı ya da düz olabiliyor. Boyları uzun ya da minyatür ebatlarda da olabiliyor. Beğendiğiniz herhangi bir modeli seçerek aynı gün teslimatı yapılacak şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Son olarak sizlere sedef sukkulent  tasarım aranjmanını da önermek istiyoruz.  Çünkü bu aranjman sukulent çeşitleri ile muazzam bir şıklık sunuyor. Üstelik bakımı son derece kolay ve özel bir uğraş gerektirmiyor. Küçük ebatları sayesinde çalışma masasında ya da sehpa üzerinde dahi konumlandırılabilir. Erkek arkadaşınıza çiçek göndermek için özel günleri beklemeyin. Hiç beklemediği bir anda yani sıradan bir günde gönderdiğiniz çiçek onu çok daha fazla mutlu edecektir. Çiçek göndermek için bol sıfırlı bir bütçe ayırmanız da gerekmiyor. Sitemizde seçenekler çok fazla fiyatlar ise bir o kadar uygun!

Yazar : Çiçek Diyarı