Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Anneler çiçeklerin en özelini ve en güzelini hak ediyor! İşte bu nedenle çiçeklerin en güzellerinden oluşan eşsiz bir koleksiyon hazırladık. Tamamı anneler günü çiçeği olarak tercih edilebilir ve annenizi mutlu edecek çiçek türleri olduğundan emin olabilirsiniz. Aslında sadece anneler gününde değil, tüm yıl boyunca annenize çiçek göndermeyi ihmal etmemelisiniz. Çiçeklerle annenizin mutluluk kaynağı olmaya ne dersiniz?

En taze ve en güzel çiçek türlerinden hazırlanan anneler günü çiçekleri ile mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Bu özel tasarımlar arasında sade bir görünüm sergileyen aranjmanlar olduğu gibi son derece gösterişli bir duruş sergileyen çiçekler de mevcut. Annenizin çiçek zevklerine uygun seçimler yapabilmeniz için geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede gönlünüzce seçim yapabilir ve annenize mutluluk hediye edebilirsiniz.

Anneler Gününde Hangi Çiçek Alınır?

 Anneler gününde hangi çiçekler daha ideal bir seçim olur sorusunun yanıtı aslında değişiyor. Bu nedenle anneye hangi çiçek alınır sorunuza eşsiz bir koleksiyon ile yanıt veriyoruz. Bu özel koleksiyonda yer alan çiçeklerin tamamı bir yanıt! Özgürce seçim yapabilir ve dilediğiniz çiçeğin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilettiğiniz siparişlerin tamamı aynı gün ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Aynı zamanda çiçek seçiminizi annenizin çiçek sevklerine göre de yapabilirsiniz. Bu noktada da zengin bir seçenek yelpazesi ile karşılaşacaksınız. Örneğin annenizin en sevdiği çiçek papatya ve anneler gününde papatya hediye etmek istiyorsunuz. Sitemizde en güzel papatya çeşitleri ile hazırlanan pek çok farklı aranjman bulacaksınız. Üstelik sadece beyaz papatyalar değil, farklı renkte papatyalarla hazırlanan tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Annenizin Sevdiği Çiçekleri Seçin

Geniş seçenek yelpazesi gül ya da orkide gibi çiçekler için de geçerli! Nergis çiçekleri, şakayıklar, lale çeşitleri de pek çok farklı aranjman formuyla incelemeniz için sizi bekliyor. Annenizin sevdiği çiçekleri alternatif aranjmanlar ile birlikte inceleyebilirsiniz. Bu arada farklı çiçek türleri ile birlikte hazırlanan buket aranjmanlar ya da butik çiçek tasarımları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Çok daha gösterişli ve çok daha iddialı bir görünüme sahip olan bu çiçekler annenizin coşkulu bir mutluluk yaşamasını sağlayabilir.

Tercihinizi mutlaka buket çiçek tasarımlarından yana kullanmak zorunda değilsiniz. Teraryumlar da anneler günü için hediyeler arasında ter alıyor. Cam fanusta canlı bitkiler ve minyatür boyda aksesuarlar ile hazırlanan teraryum modelleri buket çiçekler ile kıyaslandığında daha kalıcıdır. Dolayısıyla kalıcı bir hediye seçimi yapmak isteyenler rotasını  teraryum çeşitlerine çevirebilir. Anne ve çocuk temalı olarak hazırlanan bu özel tasarımlar da koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor.

Anneler Günü İçin Saksı Çiçeği Çeşitleri

Sitemizde yer alan canlı çiçek çeşitlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü salon bitkileri ve saksı çiçekleri de rahatlıkla anneler gününde gönderilebilir. Benjamin, yucca, marginata çiçekleri gibi büyük salon çiçekleri annenizin mutlaka beğeneceği bir hediye seçimi olacak. Özenle yetiştirdiğimiz bu çiçekleri de rahatlıkla seçebilir ve aynı gün annenize teslim etmemizi sağlayabilirsiniz.

Hatta annenize küçük bir orman bile hediye edebileceğinizi biliyor musunuz? Minyatür ağaçlarla hazırlanan mini orman çeşitleri anneler günü çiçek siparişi için harika bir seçenek oluyor. Bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam eden bu özel tasarımlar doğum günü çiçeği ya da yeni bebek çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Elbette vazoda hazırlanan çiçeklere de yönelebilirsiniz. En şık ve en etkileyici vazolar kullanılarak hazırlanan bu aranjmanlara anneler günü çiçek gönder diyerek hemen ulaşabilirsiniz.

Annenizi Bonsai Ağaçlarla Sevindirin

Uzak Doğu’dan tüm dünyaya yayılan bir tutku olan bonsai ağaçlar annelerin ilgisini her daim çeken bitkiler arasında yer alıyor. Bu nedenle anneler günü hediyeleri arasında gayet güçlü bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Onlarca farklı minyatür ağaç çeşidi incelemeniz için sizi bekliyor. Ginseng bonsai, açelya bonsai gibi farklı ağaçların mini boyda olanlarını iç mekanlarda dekoratif açıdan da tercih edebilirsiniz.

Annenizin evine dekoratif bir katkıda da bulunmak için anneler gününe özel çiçekler  arasından seçiminizi bonsai ağaçlar ya da teraryum modelleri yönünde kullanın. Baktıkça sizi hatırlayacağı bu özel çiçekleri sıradan bir günde içimden geldi diyerek de gönderebilirsiniz. Sıradan bir günde sizden çiçek almak da annenizi oldukça mutlu edecektir. Ayrıca sıradan günde alınan çiçeklerin daha fazla sevindirdiği de biliniyor. Herkesin annesini çok mutlu edebilmesi için sizlere en uygun çiçek fiyatları sunuyor ve makul fiyat politikamızı da yıl boyunca koruyoruz.

Bu arada anneler günü ne zaman sorusunun yanıtını merak edenler için anneler gününün her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlandığı bilgisini aktaralım. Bu nedenle mayıs ayının kaçında anneler gününün kutlandığı bilgisi değişebiliyor. Ancak yeniden hatırlatalım! Annenize çiçek göndermek için özel günlerin gelmesini beklemeyin. Sadece kırmızı güller ile hazırlanan bir demet çiçek bile annenizin mutluluğunun mimarı olabilir. Annenizin mutluluğunun mimarı olmanız çok kolay! Sitemize tıklayın ve mutlu etmenin en kolay yolu olan çiçek siparişi verin! Aynı gün ücretsiz teslimat burada.