Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Anneler Çiçektir

Çocuklarını çok büyük emeklerle büyüten anneler aslında sadece anneler gününde değil, tüm yıl boyunca çiçeklerin en güzelini hak ediyor. Çünkü tüm anneler çiçektir ve bu yüzden de yıl boyunca en güzel çiçekleri annenize göndererek ona güzel sürprizler yapabilirsiniz. Elbette gönderebileceğiniz çiçek çeşitlerinin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Bu nedenle önce aranjmanlara göz atmayı tercih edin.

Anneler günü için de anneler çiçektir felsefesinden yola çıkarak pek çok farklı aranjman hazırlanıyor. Bu aranjmanlarda güllerden papatyalara, orkideden menekşeye kadar aklınıza gelebilecek tüm çiçekler kullanılabiliyor. Bu sayede farklı görünen ancak ortak noktaları estetik güzellik ve şıklık olan envai çeşit aranjman doğuyor.

anneler-cicektir

Anneler Gününde Hangi Çiçek Gönderilir?

Anneler gününe özel bu çiçek çeşitleri ile siz de harika sürprizler yapabilirsiniz. Örneğin annenize olan sevginizi bembeyaz bir buket ile anlatabilirsiniz. Beyaz renkte çiçek çeşitleri ile hazırlanan bu aranjmana alternatif olarak lisyantüs ve lavanta çiçekleri ile hazırlanan aranjmanlara da yönelebilirsiniz. Laleler de harika bir seçenek olabilir. Farklı renkte lalelerle hazırlanan renkli bir çiçek buketi tüm kalpleri ısıtır.

Anenniz için saksı çiçeklerini de tercih edebilirsiniz. Saksıda hazırlanan ve en az çiçek kadar şık saksıların kullanıldığı bu bitkiler arasında bonsai çeşitleri de bulunuyor. Minyatür bir ağaç görünümünde olan bonsailer son dönemin yükselen bir trendine dönüştü. Anneniz için bu bodur ağaçlar arasından bir seçim yapabilir ve farklı bir bitkiye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı