Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Emsalsiz Aşıkların Çiçeği

Sevdiğiniz kişiye çok özel bir çiçek göndermek istiyorsanız sizlere bir kaç önerimiz olacak. İlk önerimiz elbette emsalsiz aşıkların çiçeği olan solmayan güllerdir! Özel bir işlemden geçirilerek canlı görünümü koruyacak bir form kazandırılan solmayan güller emsalsiz aşkların ve aşıkların çiçeği olarak ön plana çıkıyor. Özellikle doğada bulunmayan ve özel bir işlemle mavi rengin kazandırıldığı çiçekler bu kategoride değerlendiriliyor.

Bu nedenle mavi güller ya da mavi orkideler de özel çiçekler olarak seçenekleriniz arasında yer alıyor. Rainbow  gül çeşitlerine de  mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Gökkuşağının tüm renklerini üzerinde barındıran bu özel çiçekler de stabilize edilerek solmayan gül kategorisindeki yerini alıyor. Bu özel güllerle pek çok farklı aranjman hazırladık.

emsalsiz-asklarin-cicegi

Solmayan Gül Aranjmanlarıyla Aşkınızı Anlatın!

Son derece romantik bir görünüm kazandırdığımız solmayan gül aranjmanları evlilik yıldönümleri, tanışma yıldönümleri, sevgililer günü ya da sevdiğiniz kişinin doğum günü gibi tüm özel günlerde şık bir seçim olacaktır. Bu tür özel günlerde özel bir çiçek aranjmanı göndermek istediğinizde hiç tereddüt etmeden tercihinizi solmayan gül çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda kutu çiçek aranjmanlarını da sizlere tavsiye edebiliriz. Sevdiğiniz kişinin adının baş harfini güllerle şık bir kutu içerisine yazıyoruz. Bu sayede romantik bir duruş kazanması çok kolay oluyor. Özel günler için ideal bir seçenek olan kutu çiçek aranjmanları içerisinde kırmızı güllerin yoğun şekilde kullanıldığı modeller de bulunuyor. Sevgilinize gönderebileceğiniz ve aşk temalı onlarca farklı çiçek tasarımını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı