Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Hediyelerin en zarifi ve en anlamlısı çiçeklerdir. Özel günlerde sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz hediye çiçek çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Süslemeler ve özel dizaynlar eşliğinde muazzam bir görünüm kazandırdığımız bu tasarımlar en şık hediyeler olarak göz atmanızı bekliyor. Üstelik sitemizde her zevke hitap edebilecek onlarca farklı tasarım bulunuyor. Yakınlarınızın zevklerine,  yaşam felsefelerine ya da ihtiyaçlarına en uygun olan çiçek aranjmanlarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Doğum Gününe Özel Çiçek Aranjmanlarını İnceleyin!

Özellikle doğum günleri mutlaka hediye almanızı gerektiren özel günlerdir.  Bu kez sevdiklerinizin doğum günlerinde onları hem şaşırtmak hem de mutlu etmek isterseniz hediye çiçek gönder diyerek ulaşabileceğiniz çiçek çeşitlerini seçin! Gösterişli duruşu ve renkleri ile harika bir görünüm sergileyen doğum günü çiçekleri sevdiklerinizin uzun süre unutamayacağı bir hediyelik olabilir. Bu arada tercihinizi mutlaka buket çiçek modellerinden yana kullanmak zorunda değilsiniz.

Doğum günlerinde sevdiklerinize kutu çiçek tasarımları da hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda saksı çiçekleri de ideal bir alternatif olarak bu özel koleksiyonumuzda karşınıza çıkacak. Artık hediye çiçek gönderme için en doğru adres olan sitemizde aradığınız tüm tasarımları hemen bulacaksınız. Doğum gününde en özel çiçeği göndermek için en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Tasarımları hemen incelemeye başlayın!

Kalıcı Bir Hediye İsteyenler İçin Teraryumlar!

Elbette bir kucak dolusu çiçek almak istisnasız herkesi çok mutlu edecektir. Bu nedenle hediye çiçek sepeti de gönderebilir ve bu mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Ancak daha farklı tasarımlara yönelmek isteyenler için de özel teraryum çalışmalarını önerebiliriz. Cam fanusta hazırlanan bu özel tasarımlarda aksesuarlar ve minyatür bitkiler kullanılıyor. Bakımı ve sulanması ihmal edilmediğinde bitkiler canlı kaldığı için kalıcı bir hediye seçimi yapmak isteyenler rotasını gönül rahatlığı ile bu tasarımlara çevirebiliyor.

Son yıllarda daha fazla popülerlik kazandığı için hediye çiçek türleri teraryum çeşitleri de bulunuyor. Belirli bir tema kullanılarak hazırlanan bu tasarımlar arasında öğretmenler günü için dizayn edilen modeller ya da anneler günü için anne ve çocuk iki ürünün kullanıldığı tasarımlar da mevcut. Sevdikleriniz için hoş bir hatıraya dönüşecek şık bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız teraryum çeşitlerinin güçlü bir alternatif olduğunu belirtmek isteriz. Sitemizde geniş bir model seçeneği yelpazesi bulabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Edilebilecek Çiçekler Sitemizde!

Özel günlerde erkeklere hediye edebileceğiniz çiçek çeşitlerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Sitemize son derece şık bir görünüme sahip olan erkeğe hediye çiçek sepeti çeşitleri de yer alıyor. Erkeklerin beğendiği çiçek türleri kullanılarak hazırlanan bu tasarımlar sevgililer gününde de gönderilebilir. 14 şubat sevgililer gününde erkek arkadaşınıza hangi çiçekleri alabileceğiniz konusunda kararsız kalırsanız hemen sitemize tıklayın. Çünkü sizlere çok sayıda farklı tasarım seçeneğini bir arada sunuyoruz. Tercih edebileceğiniz çiçekler arasında sevgiliye hediye çiçek sepeti modelleri de var. En uygun fiyatlar eşliğinde sipariş verebilir ve aynı gün teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Erkekler için saksı çiçeği çeşitlerinin de ideal bir alternatif olduğunu belirtebiliriz. Atatürk çiçeği ve guzmanya çiçeği cazip bir seçenek olurken aynı zamanda büyük saksı bitkileri de tercih edilebilir. Benjamin, yucca gibi çiçek çeşitleri erkeklerin hem evlerinde hem de ofislerinde bulundurduğu çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Sitemizde hediye çiçek siparişi vermek için tercihinizi büyük saksı bitkileri arasından seçebilirsiniz. Massengana  çeşitleri de ikili ve üçlü olarak sitemizde göz atmanızı bekliyor.

En Özel Hediye Çiçek Çeşitleri Burada!

Anneler elbette çiçeklerin en güzelini hak ediyor. Bu nedenle anneler gününde özel olarak hazırladığımız hediye çiçek modelleri şık bir seçim olabilir. Koleksiyonumuz içerisinde farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı ve eşsiz bir aranjmana dönüştüğü modelleri de bulabilirsiniz. Bu tasarımlar arasında lilyum, sümbül, şakayık, lisyantüs, papatya, gül, gerbera, karanfil, lale ve daha pek çok çiçeği görebilirsiniz. Muhteşem kokularıyla bulundukları ortama bambaşka bir hava kazandıran çiçek aranjmanları da anneler günü için cazip bir seçenek olabiliyor. Sitemizde bu tasarımları geniş bir alternatif yelpazesi eşliğinde inceleyebilirsiniz.

Babalar günü için uygun olan hediyelik çiçekleri de unutmadık. Babanıza hediye çiçek yollama onun çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle babalar gününde saksı çiçekleri ya da şans bambuları gibi özel seçimlere yönelmenizi tavsiye ederiz.  Babalar günü için özel olarak dizayn edilen arajman seçeneklerine teraryumlar da eşlik ediyor.  Aile temalı olarak hazırlanmış olan ve canlı bitkilerin kullanıldığı cam fanuslu teraryumlar babanızın hatıra olarak da saklayabileceği bir hediye olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan teraryum çalışmalarını da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Hediyelik Kaktüs Aranjmanları Büyük İlgi Görüyor!

Kaktüs çeşitleri de son dönemde hediye edilecek çiçekler kategorisinde değerlendirilmeye başlandı. Hatta pek çok çiçek türü ile kıyaslandığında çok daha fazla ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz. Farklı kaktüs çeşitlerinin bir arada kullanıldığı aranjmanlar canlı ve renkli bir görünüm sunuyor. Dikensiz bir kaktüs çeşidi olan ve dolgun yaprakları ile şık bir duruş sergileyen sukkulent çeşitleri de bu  aranjmanlara eşlik edebiliyor. Hatta sizler için sadece sukkulent çeşitlerini kullanarak pek çok farklı görünümde tasarımlar hazırladık. Bu tasarımları da şirin bir hediyelik olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Kaktüsler ve sukulentler kimi zaman daha büyük saksı bitkilerini de süslüyor. Aynı saksıya paylaşan minyatür bir ağaç ve kaktüs çeşitleri adeta görsel bir şölen sunuyor. Bu nedenle kararınızı vermeden önce saksı bitkilerinin kaktüs ya da sukkulent  çeşitleri ile buluştuğu tasarımları da mutlaka inceleyin. Sitemizde yer alan tüm çiçek çeşitlerimiz ve aranjmanlarımız gibi önerdiğimiz bu tasarımlar için de en uygun fiyatları sunuyoruz. Siz de cazip fiyat avantajından faydalanarak ayrıcalıklı bir çiçek siparişi verebilirsiniz. Sitemizde hediye çiçek fiyatları yıl boyunca düşük düzeyde tutuluyor.

İşyerine Gönderilebilecek Hediyelik Çiçek Çeşitleri

Kimi zaman hediyelik olarak seçtiğiniz çiçek tasarımını  işyerine göndermek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu dikkate alarak sizler içinofise hediye çiçek gönderimi yapabileceğiniz tasarımlar da hazırlayarak seçenekleriniz arasına ekledik. İşyerlerinde vazo bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bu nedenle ofise gönderim için vazolu olarak hazırlanan çiçek çeşitlerine yönelebilirsiniz. Şık ve dekoratif bir vazo içerisinde dizayn edilen çiçekler hem zarif hem de düşünceli bir hediye seçeneği oluyor. Elbette tercihinizi farklı bitkilerinden yana da kullanabilirsiniz. İç mekanlarda bakımı yapılabilen saksı çiçekleri ofislerde dekoratif açıdan da tercih edilebiliyor. Bu nedenle ofise çiçek göndermek için saksı çiçeklerine seçmenizin hiçbir sakıncası olmayacaktır.

Canlı Çiçekler Nasıl Saklanmalı?

Hediye olarak canlı bir çiçek aldığınızda nasıl muhafaza etmeniz gerektiğini bilmeyebilirsiniz. Bu durumda aklınıza hediye canlı çiçek nasıl saklanır sorusu gelecektir. Gelen çiçeğin türüne göre ihtiyaçları değişebilir. Güneş, gün ışığı ya da gölgede durması gereken bir çiçek olabilir. Hediye olarak aldığınız çiçeğini ihtiyaçlarını öğrenerek bu doğrultuda saklamanız ve aynı zamanda sulaması, budaması gibi ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyor. Bu sayede aldığınız çiçek canlı ve diri görünümünü yıllarca muhafaza edebilir. Hemen şimdi bu özel hediye çiçekleri incelemeye başlayabilirsiniz.