Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Terfi Edenler İçin Uygun Çiçekler

Kariyer hedefleri olanlar için harika bir haber olan terfi durumunda yakınlarınızı tebrik etmek için çiçek gönderebilirsiniz. Gerek kadın gerekse erkekler için uygun olan terfi çiçeklerinden ya da bitkilerinden birini seçebilirsiniz. Bu tebrik için çiçeğinizi terfi eden yakınınızın işyerine göndermeniz gerekiyor. Bu nedenle seçtiğiniz tasarımın da işyerinde muhafaza edilmesi için uygun olması gerekir. Peki, terfi edenlere en uygun çiçekler hangileri? İşte yanıtlar?

Kahve Fidanı

Hem şık hem de sıra dışı bir bitki olan kahve fidanı terfi için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Şık bir sepet içerisinde bulunan ve yaprakları da ideal genişlikte olan kahve fidanı bakımı kolay bir bitki olduğundan ofislerde, atölyelerde kısacası tüm çalışma alanlarında rahatlıkla muhafaza edilebilir. [caption id="attachment_606" align="aligncenter" width="700"]terfi için çiçek terfi için çiçek[/caption]

Aloe Cosmo

Çalışma masalarında muhafaza edilmesi için son derece ideal olan aloe cosmo bitkisi aloe vera ailesinin en şık görünümlü üyelerinden biri? Eski Mısır döneminde ölümsüzlük bitkisi olarak anılan ve bulunduğu ortama ölümsüzlük getirdiğine inanılan aloe cosmo terfi edenleri tebrik etmek için ideal bir seçim olabilir.

Orkide

Eğer tercihinizi daha gösterişli ve boyu daha uzun olan bir çiçekten yana kullanmak isterseniz orkide gönderebilirsiniz. Muhteşem bir kokuya sahip olan orkide yoğun kokusunu bulunduğu ortama da yayıyor. Bu sayede ofisin enfes bir kokuya bürünmesini sağlayabiliyor. Özellikle kadınlara göndermek için orkideyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. [caption id="attachment_607" align="aligncenter" width="700"]terfi çiçekleri terfi çiçekleri[/caption]

Lilyum

Ofislerde muhafaza edilmesi için ideal olan bir diğer çiçek de lilyum. Tıpkı orkide gibi eşsiz bir kokuya sahip olan ve kokuyu bulunduğu ortama da yayan lilyumlar estetik görünümleri ile de ön plana çıkıyor. Şık bir saksı eşliğinde dizayn edilmiş olan lilyum çiçeklerini terfi eden tüm yakınlarınız için tercih edebilirsiniz.

Bonsai

Elbette ofis ve canlı bitki dendiğinde ilk akla gelenlerden biri de bonsai oluyor. Muhteşem görünümleriyle ön plana çıkan bonsai tebrik amaçlı gönderim için her durumda ideal bir bitki olabiliyor. Bakımı kolay ve görünümü de minyatür bir ağaç şeklinde olan bu bitkiler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı