Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Aynı Gün Çiçek Teslimat

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine aynı gün dilediğiniz çiçek tasarımını teslim ediyoruz. Online aynı tarihli çiçek gönderme siparişi vermeniz yeterli.

Çiçek siparişi verdiğinizde en kısa sürede teslim edilmesini istersiniz.  Ancak özellikle İstanbul gibi büyük bir şehir söz konusu olduğunda tüm çiçek satış siteleri  bizim gibi aynı gün teslimat gerçekleştiremiyor.  Eğer seçtiğiniz çiçeğin aynı gün teslim edilmesini istiyorsanız sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olur.  Çünkü haftanın her günü aynı gün çiçek teslimat  ayrıcalığın daha faydalanabiliyorsunuz ve böylelikle seçtiğiniz çiçeğin  teslim edilmesi için uzun süre beklemeniz gerekmiyor.  Bu ayrıcalıktan şimdiye dek onlarca mutlu müşterimiz faydalandı  ve şimdi sıra sizde!

Sevgililer günü ya da evlenme yıldönümü mutlaka çiçek göndermeniz gereken günlerin başında geliyor. Ancak kimi zaman  çiçek siparişi vermeyi unutabilirsiniz. İşte böyle durumlarda aynı gün çiçek teslimat  avantajı çok daha fazla önem kazanır. Paniğe kapılmadan sitemize tıklayın ve siparişinizi iletin. Böylelikle seçtiğiniz çiçeğin bu özel günler geçmeden teslim edilmesini sağlamış olacaksınız. Üstelik aşkın çiçeği olan kırmızı güllerle hazırlanmış pek çok farklı özel aranjman sitemizde sizi bekliyor.

En Romantik Çiçek Aranjmanları İçin Sipariş Verin

Kırmızı gül buketleri ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilir ya da tercihinizi şık bir görünüm sergileyen kutuda çiçek tasarımlarından yana yapabilirsiniz. Kırmızı gülleri   kullanarak hazırladığımız özel aranjman sayısına her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Böylelikle sevgililer günü ya da evlenme yıldönümü gibi özel zamanlarda sizleri onlarca farklı çiçek aranjmanı karşılayacak. Üstelik aynı gün çiçek teslimat  ayrıcalığı  kırmızı güllerle dizayn edilen bu romantik tasarımlar için de geçerli oluyor.

Elbette İstanbul çiçek siparişi aynı gün çiçek teslimatı avantajından faydalanmak için mutlaka tercihinizi kırmızı gül tasarımlarından yana kullanmak zorunda değilsiniz. Farklı renklerde güllerle dizayn edilen rengarenk görünümü ile ön plana çıkan buket çiçek tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz özel günlerde tercihinizi daha farklı çiçeklerden yana da yapabilirsiniz. Lilyum, lisyantüs, papatya, şakayık, lale  gibi herkesin sevdiği çiçek çeşitleri ile birbirinden şık tasarımlar hazırladık. Bu özel çiçeklere göz atmadan sakın karar vermeyin.

Gösterişli ve bir o kadar da etkileyici bir görünüm sergileyen vazolu çiçek tasarımları  aynı gün çiçek teslimat saatleri  arasında sipariş vermeniz durumunda hem evlere hem de iş yerlerine kısa bir süre içerisinde teslim ediliyor. Vazoda çiçek tasarımları işyerine çiçek göndermek isteyenler için harika bir seçenek oluyor.  Tasarımlarda kullandığımız vazolar da en az çiçekler kadar güzel bir görünüm sergilediği için hiç tereddüt etmeden bu çiçek çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Saksı Çiçeklerini Aynı Gün Teslim Ediyoruz!

Babalar günü ve aynı zamanda anneler günü aynı gün teslim çiçek çeşitleri arasında saksı çiçekleri de bulunuyor. Bazı durumlarda saksı çiçeği göndererek sevdiklerinizin yaşam alanlarına dekore etmesine katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. İşte bu durumda da rotanızı hemen sitemize çevirin ve onlarca farklı saksı bitkisi arasından seçiminizi yaparak siparişinizi iletin. Böylelikle seçtiğiniz saksı çiçeğinin çok kısa bir süre içerisinde teslimatının gerçekleşmesini sağlamış olacaksınız. Bu arada açılış yapan sevdiklerinize de aynı gün teslimat ayrıcalığından faydalanarak çiçek gönderebilirsiniz. Sitemizde en güzel ve en etkileyici açılış çiçeklerini en uygun fiyatlarla beğeniye sunuyoruz.

Massengena, dreacena, yucca, areka, ficus benjamin, kauçuk, bonsai ağaç ve daha onlarca farklı saksı çiçeği  ücretsiz olarak çiçek teslimatı  yaptığımız bitkiler arasında yer alıyor. Tüm saksı çiçekleri için sizlere en uygun fiyatları sunmakla birlikte teslimat için ek bir ücret talep etmiyoruz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan çiçek siparişi vermenizi sağlıyor ve sevdiklerinize en güzel çiçeklerle mutlu etmenize olarak tanıyoruz. Minyatür ağaç çeşitleri sitemizden en çok tercih edilen saksı bitkileri arasında yer alıyor.  Bu bitkiler aynı gün teslim çiçekler arasında bulunuyor.

Bazı özel günlerde daha fazla sayıda çiçek siparişi verildiği için pek çok adresi üzerinden sipariş vermek istediğinizde teslimat bir sonraki gün bile yapılabiliyor. Ancak sitemizde kesinlikle böyle bir uygulama bulunmuyor. Aynı gün teslimat saatleri içerisinde sipariş vermeniz durumunda  seçtiğiniz çiçek mutlaka kendi araçlarımızla aynı gün teslim  ediliyor. Kadınlar günü  için çiçek siparişi vermek istediğinizde hemen sitemize tıklayabilirsiniz.  Çünkü kadınlar günü aynı gün çiçek teslimat  ayrıcalığını sunduğumuz özel günler arasında yer alıyor. Kadınlar gününde tercih edebileceğiniz pek çok farklı çiçek türünün bir arada kullanıldığı rengarenk buketler de sitemizde mevcut.

Özel Günlerde Aynı Gün Teslimat İçin Sitemizi Seçin

Tilandisia, guzmanya gibi sıra dışı çiçek çeşitlerinin yanı sıra menekşeler ya da kalanchoe çiçekleri gibi bitkiler de kadınlar günü aynı gün çiçek siparişi vererek teslimatını kısa sürede yapabileceğimiz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte minyatür limon ağacı ya da minyatür mandalina ağacı gibi meyve ağaçları içinde sipariş verebilir ve sevdiklerinizin yaşam alanlarına dekore etmesine şık bir katkıda bulunabilirsiniz. Bu bitkiler için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli oluyor.  Tüm yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyor ve sizlere en güzel çiçek çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz.

Teraryum çiçek aranjmanı aynı gün teslim  edebildiğimiz özel çalışmalar arasında bulunuyor. Belirli bir tema kullanılarak hazırlanan ve minyatür bitkiler ile minyatür boyda aksesuarlar ile dizayn edilen teraryum çalışmaları anlamlı bir hediye göndermek isteyen herkesin tercihi olabilir.  Teraryum tasarımları ile sevdiklerinize iyi dilekleriniz iletebilir, başarı dileyebilir ya da geçmiş olsun dileklerinizi gönderebilirsiniz. Çünkü cam fanus içerisinde hazırlanan teraryum tasarımları her durumda gönderime uygun olan özel hediyelikler arasında yer alıyor.

Bundan böyle aynı gün teslim çiçekçi  aramanıza hiç gerek kalmadı.  Yapmanız gereken sadece sitemize tıklamak ve aynı gün teslim edebildiğimiz çiçek çeşitlerine büyük bir keyifle göz atmak olacak.  Onlarca farklı seçenek arasından hayal ettiğiniz çiçeği dakikalar içerisinde bulabilir ve siparişinizi hemen iletebilirsiniz. Açılış çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri, özür dileme çiçekleri, tebrik ve terfi çiçekleri gibi pek çok farklı koleksiyon hazırladık ve böylelikle aradığınız çiçeği hemen bulmanıza sağlıyoruz. Yeni işe başlayan sevdiklerinize gönderebileceğiniz şans bambusu gibi özel bitkiler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. 

Tüm Yıl Boyunca Uygun Fiyatlar Sadece Sitemizde

Yılın herhangi bir döneminde aynı gün teslimatlı çiçek siparişi  vermek için sitemize uğrayın. En taze çiçekleri kullanarak hazırladığımız özel aranjmanlar uzun süre diri formunu koruyabiliyor. Bununla birlikte dünyada nişan gibi özel günlerde gönderebileceğiniz ferforje çelenk tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Belirli bir saate kadar siparişinizi iletmeniz durumunda çelenk tasarımları da aynı gün teslim ediliyor. Bu arada ferforje çiçek tasarımları ve çelenk modelleri için teslimatı ek bir ücret talep etmeden gerçekleştiriyoruz. Bütçe dostu fiyatlardan faydalanma fırsatı da cabası...

Kurutulmuş çiçekler ya da solmayan gül modelleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Elbette bu özel aranjmanlar için de  her gün aynı gün teslimat  gerçekleştiriyoruz. Eğer buke çiçeklerden daha kalıcı bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız tercihinizi kurutulmuş çiçek tasarımlarından yana yapabilirsiniz. Şimdi sizleri benzersiz güzellikte olan koleksiyonlarımız ile baş başa bırakıyoruz. Aynı tarih çiçek gönderme adresi. Hemen şimdi bu özel koleksiyonlarımızı keşfedin ve  ayrıcalıklı bir şekilde çiçek siparişi vermenin keyfini siz de yaşayın!