Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Ümraniye Çiçekçi

Ümraniye çiçekçi hizmeti sayesinde istediğiniz aranjmanı Çiçek Diyarı’ndan sipariş verebilir ve Ümraniye’nin tüm semtlerine ulaştırabilirsiniz. Aynı gün içerisinde hızlı teslimat seçeneği ve güler yüzlü hizmet prensibi ile Çiçek Diyarı tüm özel günleri unutulmaz kılar. Çiçekler, her özel durumda duyguları ifade etmenin en ince yoludur. Renkleri ve türlerine göre farklı anlamlar taşıyan çiçekler özel günlerde en anlamlı hediye olarak sıkça tercih edilirler. Ümraniye’deki sevdiklerinizi mutlu etmek, özel günlerini kutlamak ya da onlara duygularınızı ifade etmek için siz de Ümraniye çiçekçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İşte Ümraniye bölgesine çiçek göndermek için yapmanız gerekenler:

 

- Taze çiçeklerimiz arasından beğendiğinizi seçin
- Gönderim yeri olarak Ümraniye’ye tıklayın.
- İstediğiniz gönderim tarihi ve saatini belirleyin.
- Çiçeği sepetinize ekleyin.
- Çiçeğiniz istediğiniz tarihte adrese teslim edilsin.

 

Ümraniye Çiçek Siparişi

Anadolu Yakası’ndaki en kalabalık ilçe olan Ümraniye gün geçtikçe büyümeye ve nüfusunu artırmaya devam ediyor. Rezidanslar, yerleşim yerleri, plazalar ve iş merkezleri sayesinde hem yaşam hem iş merkezi haline gelen Ümraniye pek çok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Üsküdar ve Ataşehir ile komşu olması da Ümraniye’nin hızla gelişmesini sağlıyor. Eskiden beri yemyeşil olması ve ağaçlık alanlarıyla bilinen Ümraniye çiçek çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Çiçekçilerin de bolca bulunduğu ilçede ise çiçek göndermek için dışarı çıkmaya gerek yok.

Çiçek göndermek ya da internet sitemiz aracılığıyla kendiniz için çiçek alışverişi yapmak çok kolay. Ümraniye’de yaşıyor ya da çalışıyorsanız Ümraniye çiçekçi adresleri aramanıza gerek yok. Çiçek Diyarı’ndaki çiçek aranjmanları tüm Ümraniye mahallelerine aynı gün içerisinde teslim ediliyor.


Ümraniye Tarihi

Ümraniye ismini Arapçada mutluluk ve huzur anlamına gelen Ümran sözcüğünden alıyor. İstanbul’un en eski ilçelerinden olan bu ilçe, bin yıllardır gözde yerleşim yeri olma özelliğini koruyor. Frigyalılardan Bizanslılara kadar pek çok tarihi topluluğun evi olan Ümraniye’de gezilecek ve turistik bölgeler de çoğunlukta. Alışveriş ve eğlence merkezleri de ilçenin nüfusu tarafından sıkça tercih ediliyor.

Ümraniye çiçek ve ağaçlarıyla da İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biri. 40’ın üzerinde park ile Ümraniye halkı yeşilin en güzel tonlarına alışkın. Bu sebeple de gayrimenkul yatırımlarının merkezi haline gelen ilçeye, Çiçek Diyarı’ndan çiçek siparişi kolayca verilebiliyor.