Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Feriköy bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Ferikoy15

Feriköy Çiçekçi

Çiçek denilince ilk olarak akla bayanlar gelmektedir. Evet bayanlar birer çiçektir ve her zaman en güzel çiçekleri hak etmektedir. Bu alanda ilk olarak akla gelen Çiçek Diyarı yüzlerce farklı çeşidi ile en kaliteli en taze çiçekleri sizlere sunmaktadır. İster kendinize, ister arkadaşınıza, ister sevgilinize, isterseniz de annenize verebileceğiniz en güzel çiçekler sizler için her zaman mis kokulu bir şekilde hazır bulunmaktadır.

Tabi ki sadece bayan tanıdıklarınız için değil erkekler içinde çiçekler her zaman en güzel hediye seçenekleri arasında olmaktadır. Online çiçek siparişinde bir dönüm noktası olan web sitemiz ile en güzel ve en taze çiçek siparişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaştırmaktadır.

Sevdiklerinize vereceğiniz en güzel ve farklı aranjman siparişleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Feriköy çiçek siparişi için tek adresiniz olan firmamız yüzlerce farklı seçeneği bir arada sizlere sunmaktadır. En güzel günlerde en güzel ve farklı hediye seçenekleri web sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Özel Günler İçin Özel Çiçekler

İstanbul çiçekçisi olarak faaliyet gösteren web sitemiz üzerinden sevdiklerinizin ve dostlarınızın en güzel gününde en özel çiçekleri sizlere sunmaktayız. Web sitemizde farklı çeşitlerde hazırladığımız özel çiçekler ile sevdiklerimizi mutlu edecek farklı seçeneklerden oluşan siparişlerini verebilirsiniz. Özle günlere özel olarak hazırlanmış aranjmanlarımız sayesinde farklı ve özel hediyeleri vereceğiniz sevdikleriniz ile ömürlük anılar biriktirebilirsiniz.

Özel aranjmanlarımız haricinde sizlerde kendi özel aranjmanınızı müşteri danışmanlarınız ile görüşerek oluşturabilirsiniz. Web sitemizde gül çeşitleri, orkide çeşitleri, sümbül, lale, suklukent, bonsai ve daha birçok farklı aranjman seçeneğini sizlere sunmaktayız. Tüm İstanbul'a hizmet veren geniş servis ağımız ile hızlı ve güvenli çiçek siparişlerinizi tek bir tık ile verebilirsiniz.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günler ile birlikte geçmiş olsun ve bebek çiçekleri gibi özel seçeneklerimiz her daim taze bir şekilde bulunmaktadır. Bunun yanında iş hediyeleri ve düğün / nikah gibi özel günlere özel çiçekler ve çelenkler sipariş verdiğiniz gün içinde belirtmiş olduğunuz adrese ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Doğum Günü Çiçekleri

Doğum günleri hayattaki en özel günlerimizdir. Doğum günlerinde herkes sevdikleri tarafından hatırlanmak ve sevilmek istenmektedir. Çiçek Diyarı olarak doğum günlerinde sevdiklerinizi mutlu edecek yüzlerce farklı seçeneği sizlere sunmaktayız.

Doğum günlerinde sevdiklerinize dilediğiniz hediyeyi seçmeniz için birçok farklı doğum günü seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanında sevdiklerinize göndereceğiniz doğum günü çiçekleri için özel tebrik notları da ekleyebilirsiniz.

Doğum günü çiçek siparişleriniz için siparişiniz esnasında dilediğiniz notu seçebilirsiniz. Sitemizde hazır olan doğum günü notları haricinde not ekle bölümünden kendi özel duygu ve düşüncelerinizi de yazabilirsiniz.

Doğum günü için sevdiklerinize gül, lale, bonsai gibi farklı seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Doğum günü kategorimizde yer alan çiçeklerden seçebileceğiniz gibi diğer kategorilerimizde yer alan seçeneklerden dilediğinizi de sipariş verebilirsiniz.

cicekdiyari.com olarak doğum gününde sevdiklerinize vereceğiniz siparişi sizlerin belirdiği gün ve saatte sizlerin belirttiği adrese uzman ekip arkadaşlarımız ve donanımlı araçlarımız ile teslim etmekteyiz. Web sitemizde sunduğumuz seçenekler sayesinde sevdiklerinizin doğum günlerini unutmak gibi bir telaşınız olmayacaktır. Son dakika bile verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

Sevdiklerinize klasikleşmiş hediye seçeneklerinden hediye etmek yerine en farklı ve özel seçenekleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Özle tasarıma sahip seçeneklerimiz sayesinde sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler ile ev ya da ofislerinde en güzel yerde kalıcı hediyelere sahip olabilirsiniz. Feriköy çiçek gönder hizmetimiz sayesinde tüm Feriköy' e aynı gün teslimat ile hediye gönderebilirsiniz.

Sevgililer Günü Çiçekleri

Sevgililer her zaman bir birlerine ne kadar aşık olduklarını ne kadar sevdiklerini söylemektedir. Her yıl 14 Şubat da kutlanan sevgililer günü sevgililerin bir birlerine olan sevgilerini pekiştirdiği bir gündür. Sevgililer günü için en çok tercih edilen kırmızı gül buketleri ve farklı gül aranjmanları Çiçekdiyarı.com adresinde sizleri beklemektedir. Bunun haricinde farklı çiçekler ile de sevgililer gününde sevgilinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Sevgililer gününde göndereceğiniz çiçeklerin yanında sevgiliniz için özel sevgi notları da ekleyebilirsiniz. Sevgililer günü çiçeklerinizin yanında çiçeğin güzelliğine güzellik katacak özel hediyeler de verebilirsiniz.

Çiçeklerin yanında hediye edebileceğiniz özel hediyeleri sipariş sepeti esnasında ekleyebilirsiniz. Bu sayede en farklı ve özel hediyeyi sevdiklerinize siz vermiş olursunuz. Sevgililer günü özel aranjmanları ile birlikte bir birinden farklı hediyeleri ve saksı çiçeklerini rahat ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden sevgililer günü için vereceğiniz İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün içerisinde teslim etmekteyiz. Bu sayede sevgilinizin en beklemediği anda kapısına gelecek olan özel hediye sayesinde size olan sevgisi ve aşkı çok daha üst seviyelere çıkacaktır. Unutmayın hatırlanmak ve özel olduğunu hissetmek herkesin hakkıdır. Çiçek Diyarı sayesinde sevgilinize karşı olan hislerinizi ve duygularınızı en hızlı ve özel olarak belirtebilirsiniz.

Aranjmanlar

Doğada birçok farklı renk ve çeşitte çiçek bulunmaktadır. Aranjmanlar hangi çiçeği alacağına karar veremeyenler için en iyi seçenek olarak tercih edilmektedir. Bir biri ile uyumlu çiçeklerin bir araya gelmesinden oluşan aranjmanlar sayesinde sevdiklerinize en özel tasarım ve güzelliğe sahip aranjman siparişini verebilirsiniz.

Çiçek Diyarı farklı seçenekler arayanlara özel hazırladığı aranjmanlar ile en özel ve güzel çiçekleri bir arada sizlere sunmaktadır. Bu alanda özellikle seçilen çiçekler bir birleri ile en uyumlu olanlardan seçilmektedir. Oluşturulan aranjmanlar özel paketleme yöntemleri kullanılarak paketlenerek çok güzel ve hoş görünümlü bir hale getirilebilmektedir. Sizde sevdiklerinize en özel ve güzel çiçekleri vermek istiyorsanız özel olarak hazırladığımız özel aranjmanlarını seçebilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçekler

Çiçek Diyarı farklı ve özel çiçekleri sizlere sunmaktadır. Bu alanda özel olarak tasarım yaptığımız çiçekler sayesinde sevdiklerinize özel hediyeler verebilirsiniz. Özel tasarım çiçeklerimiz özel olarak hazırlanmış paket seçenekleri ile sadece size ve sevdiklerinize özel olarak gönderilmektedir. Özel tasarım çiçekler sayesinde en güzel ve özel seçenekler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Özel tasarım olarak hazırladığımız çiçekler çiçeğinizin görselliğini öne çıkaracak tasarımlar ile gönderilmektedir. Üstelik özel tasarım çiçeklerimizde kullandığımız seçenekler sayesinde çiçekleriniz sevdiklerinizin evi ya da ofisinde en özel yerde kendine yer bulabilecektir. Bu sayede çiçekleriniz ile sevdiklerinizin hayatında en özel yerde kendinize yer bulabilir ve hatıralarında ölümsüzleşebilirsiniz. Çiçek Diyarı özel tasarım çiçekleri en özel ve güvenli şekilde sevdiklerinize teslim edilmektedir.

Orkideler

Tüm dünyada sevginin, saf ve temiz duyguların sembolü olarak en zarif çiçeklerden birisi orkidedir. Orkideler gerek yetiştirilme şekli gerek ise bakım yöntemleri ile çiçekler arasında en özel olanlardan birisidir. Farklı renk seçenekleri ile birlikte sevdiklerinize verebileceğiniz en özel çiçekler arasında orkideler yer almaktadır.

Orkideler birer saksı çiçekleri olarak ömürlük olmaları ile de öne çıkmaktadır. Orkideler uzun ömürlü olmaları ve yılda bir kaç kez açmaları ile öne çıkmaktadır. Bunun yanında orkidelerin bir birlerinden güzel birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede sevdiklerinize her zaman en farklı ve özel orkideleri sunabilirsiniz.

Üstelik firmamız orkide siparişlerinde bir birlerinden özel birçok farklı tasarıma sahip saksı ile birlikte sunmaktadır. Özel saksı çiçekleri arasında yer alan orkideler ile hem dekoratif hem de zarif bir hediyeyi sevdiklerinize verebilirsiniz.

Orkide siparişlerinizde en taze çiçeklerden özel olarak hazırladığımız orkideleri özel bir şekilde paketleyerek teslim edilmesini istediğiniz adrese hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Üstelik siparişleriniz için hazırlayacağınız notlar en özel kartlara basılarak çiçeğiniz ile birlikte gönderilmektedir.

Bonsai Seçenekleri

Geleneksel Japon ağaç süsleme sanatı olan bonsai doğada bulunan ağaçların minyatüre edilerek saksıda yetiştirilmesidir. Uzun emek ve sabır gerektiren bonsai yetiştirme oldukça özel olmaktadır. Yıllarca özel olarak büyütülen ve süslenen bosailer en farklı hediyelerden birisi olmaktadır. Üstelik bonsailer uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde yaşayabilmektedir.

Bonsailer görsel olarak güçlü saksılar ile birlikte sunulmaktadır. Bu sayede dekoratif olarak da oldukça büyük görsellikler oluşturmaktadır. Bakımının kolay olması ve her türlü ortamda uzun yıllar sağlıklı kalması nedeni ile sevdiklerinize ömürlük unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.

Çiçek Diyarı olarak özel yetiştirilmiş bonsai çeşitlerini en özel ve güzel şekilde sevdiklerinize ulaştırmaktayız. Özel tasarım saksılarımız sayesinde bonsaileriniz çok daha gösterişli ve güzel olarak sunulmaktadır. İstanbul içi vereceğiniz bonsai çeşitleri siparişleri aynı gün içerisinde özel korumalı araçlarımız ve kuryelerimiz ile gönderilmektedir.

Yeni İş Çiçekleri

Yeni bir işe başladığımız zaman sevdiklerimizden gelecek olan küçük hediyeler bizleri oldukça mutlu etmektedir. Yeni işimiz için gönderilecek olan hediyeler ofisimizde ya da iş yerimizde en özel yerde saklanmaktadır. Sizde yeni bir işe başlayan sevdiklerinize özel günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirecek hediyeleri web sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Yeni iş için göndereceğiniz başarılar ve hayırlı olsun çiçekleri için web sitemizde yer alan çiçeklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Özel tasarıma sahip saksı çiçeklerimiz sayesinde sevdiklerinizin iş yerinde her zaman karşısında ve yanında olabilirsiniz.

Saksı Çiçekleri

Çiçek denilince ilk olarak aklımıza buket olarak sunulan çiçekler gelmektedir. Ancak saksı çiçekleri de sevdiklerinize verebileceğiniz farklı hediyeler bulabilirsiniz. Saksı çiçeklerimiz hem görsellik hem de canlılık olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanında en özel ve güzel çiçekler ile süslü saksılar ile sevdiklerinize ve kendinize güzel hediyeler verebilirsiniz.

Saksı çiçekleri özellikle uzun ömürlü olmaları nedeni ile dekoratif olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Her zaman en sağlıklı ve taze çiçekler ile en özel saksı seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Sizde uygun fiyatlı kaliteli çiçekler ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir istediğinizi sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Çiçek Gönderme

Çiçekdiyarı.com olarak İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul içi vereceğiniz siparişlerde gönderilmesini istediğiniz gün ve saat aralığında siparişleriniz özenle hazırlanarak teslim edilmektedir.

Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile en taze ve güzel kokuya sahip çiçekler özel web sitemiz ile sizlere sunulmaktadır. Tüm İstanbul'a aynı gün teslimat seçeneğimiz sayesinde siparişleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Feriköy Çiçek Siparişi

Feriköy çiçek gönderme merkezi olarak ulaşım ekibimiz Feriköy teslimli siparişlerinizi aynı gün teslim etmektedir. Çalışma saatlerimiz arasında vermiş olduğunuz aynı gün teslimatlı siparişleriniz ya da özel tarihli siparişleriniz sevdiklerinizin adresine teslim edilmektedir.

Teslimat öncesinde ve sonrasında yapılan bilgilendirmeler ile de siparişleriniz güven altına alınmaktadır. Sizde web sitemizde yer alan çiçek gönder bölümünü kullanarak dilediğiniz gün ve saat için sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde özel olarak paketlenerek en uygun taşıma araçlarında taşınarak gönderilmektedir.