Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Levent bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Levent15

Levent Çiçekçi

Çiçek siparişleri, birinin gününü daha çok aydınlatmanın veya düzenli olarak planlanmış çiçeklerle kendi evinizi canlandırmanın harika bir yoludur. Günümüz şartlarında online alışveriş başka bir boyuta taşındı ve müşteri beklentileri de çok daha fazla boyuta yükseldi. Bu kapsamda çiçek göndermek de son derece profesyonel ve teknik bir sisteme dönüşmüştür.

Sipariş süreçlerinde müşteri memnuniyeti daima en ön planda yer almaktadır. Hem ürün çeşitliliği hem de erken teslimat garantisi ile en uygun satış sağlanmaktadır. Müşterilere lüks deneyimi yaşatmak adına en uygun fiyatlarla harika sunumlar hazırlanmaktadır.

Profesyonel çalışanlardan meydana gelen ekipler, müşterilerin hayatlarına neşe katmak için ustaca çiçek tasarımları yaratmakta ve müşterilere en hızlı teslimat ve 24 saat içinde hızlı yanıt sunmaktadır.

Çiçek Siparişlerinde Kaliteli Hizmet

Genel olarak en kaliteli ve profesyonel satış hizmetleri sunulmaktadır. Çiçek buketlerinden masa aranjmanlarına, gelin buketlerinden kuru çiçekler, taze çiçeklere kadar hizmet veren firma çok geniş bir ütün yelpazesine sahiptir. Ismarlama tasarımlarda niş uzmanlıklara kadar her ihtiyaca ve duruma uygun çok çeşitli çiçek aranjmanları sunulmaktadır.

Günlerinizin ekstra anlamlı ve özel olmasını sağlamak için her bir çiçek aranjmanında yaratıcılık, sevgi ve tutkuyla girift bir şekilde sunumlar yapılmaktadır. En sevilen çiçeklerin yer aldığı levent çiçek online mağazası, profesyonel çiçekçilik deneyimi ile sevdiğinizi kolayca mutlu edeceksiniz.

Özel günlerinizde favori çiçek kompozisyonları ile istediğiniz üründen dilediğinizi seçin siparişiniz anında hazır olacaktır. Her durum için orijinal çözümler bulmanıza da destek olunmaktadır. Müşterinin kişisel tercihleri dikkate alınarak, bir hediyeyi unutulmaz kılmaya yardımcı olunmaktadır. Kompozisyonların tüm tasarımı müşteri tarafından seçilmektedir.

Çiçek Siparişi Çeşitliliği

Genelde hediye olarak gönderilecek olan çiçek siparişlerinde; birisi zarif tek buketlerden hoşlanır, biri bir kucak dolusu egzotik çiçek sipariş eder. Bu kapsamda her zevke ya da beğeniye uygun çiçek çeşitleri en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Bu kapsamda şık hayvan figürlerinin olduğu heykel kutularında, tomurcuklara uygun boyanmış ahşap kutularda veya harika vazolarda sevdiğinize online çiçek verme imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda sitedeki çiçek seçimi çok geniştir. Klasik güller, lüks şakayıklar, narin laleler, asil orkideler, kokulu leylaklar, havadar ortancalar...

Seçim yapmakta zorlanıyorsanız, yardım için iletişime geçebilirsiniz. Bir buket çiçekteki bitkilerin ahenkli kombinasyonu hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

En Uygun Çiçek Tasarımı

Günlük yaşamınızda çiçekler söz konusu olduğu zaman online çiçek buketi teslimatına çok büyük önem verilmektedir. En güvenilir, hızlı ve zamanında online çiçek teslimat hizmetleri sunulmaktadır.

Aynı zamanda özel tasarım çiçekler için de son derece farklı ve şık seçenekler yer almaktadır. Kalpli kutularda sarı güller, harika taş vazolarda çiçek tasarımları ve özel günlerde kişiye özel tasarımlar ile en uygun seçenekler yer almaktadır.

Genelde özel çiçek aranjmanı kategorilerinde en şık detaylara yer verilmektedir. Aynı zamanda taze çiçeklerden oluşan bu sipariş hoş kokusu ve harika görüntüsü ile beğeni kazanmaktadır. Bu siparişler ile güzel günleri daha da güzel ve unutulmaz yapabilirsiniz.

Çiçek Siparişi Süreçleri ve Avantajları

Genel olarak bütün teslimatlar, levent ve çevresinde istenilen bölgelere yapılmaktadır. Aynı gün teslimat düzenlemek de mümkündür. Sipariş çok kısa bir sürede alıcıya verilmektedir. Çiçekler teslim edilir edilmez gönderen kişi de bildirim almaktadır. Genelde, çiçek gönder seçeneği ile çok avantajlı hizmetler sunularak, müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  • Her müşteriye bireysel yaklaşılmakta ve her durum için çok sayıda yaratıcı çözüm üretilmektedir.
  • Hızlı online çiçek teslimatı; gizlilik, ödeme güvenliği, çeşitli hediyeler sunulmaktadır.
  • Ödeme, modern güvenlik önlemleri dikkate alınarak yapılmaktadır.
  • Her ödemenin güvenliğini garanti etmektedir.
  • Ayrıca, müşterilerin ve muhatabın tüm kişisel bilgilerinin tam bir güvenlik garantisinde olması sağlanmaktadır.

Siparişte Teslimat Memnuniyeti

Teslimat yönetimi ve rota optimizasyon özelliği ile aynı gün çiçek teslimatı, her sürücünün daha az yakıt kullanarak daha fazla teslimat yapmasına yardımcı olmaktadır. Rutin olarak günde 200'den fazla çiçek teslimatı yapılmakta ve çok yüksek hacimli için güçlü entegrasyonlar oluşturulmaktadır.

Mobil teslimat uygulamaları da sürücülerin daha verimli ve doğru bir şekilde teslimat yapmalarını sağlar. Bu kapsamda teslimatta her şey yüklenir ve hedefe mümkün olan en hızlı ve en verimli şekilde ulaşılır.

Ayrıca bir fotoğraf çekmelerine ve notlar kaydetmelerine olanak tanınmaktadır. Bu kapsamda imza yakalama seçeneği de rakiplerden daha profesyonel görünmeyi sağlamaktadır. Bu şekilde anında çiçek siparişinizi verebilir, en kısa sürede alıcıya ulaştırabilirsiniz.

Özel Günlere Uygun Çiçek Aranjmanları

Genelde çiçek göndermenin pek çok farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bunun en kolay yöntemi ise online olarak gönderim sağlamaktır. Genel olarak baktığımız zaman, öğretmenler günü, anneler günü, yeni işe başlayan birini tebrik etme, yeni doğum yapmış birini kutlama gibi pek çok özel güne uygu tasarımda buketler mevcuttur.

Aynı zamanda her renkte ya da her kokuda sunulan bu siparişler, eşsiz bir etki yaratmaktadır. Harika tasarıma sahip üçlü küçük vazolarda ya da şık kutularda alıcıya teslim edilmektedir. Bu kapsamda çiçek göndermek hem çok kolay hem de çok geniş özelliklere sahip olmaktadır.

Koleksiyonda minyatür bitkiler ağırlıkla yer almaktadır. Bunun yanında düğün, nişan ya da başka özel davetlere de gönderebileceğiniz çok fazla seçenek bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz modellerden herhangi birini seçip, sevdiklerinize harika özellikte çiçek gönderebilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek Tercihleri

Özel günler dışında da her zaman en çarpıcı buketlerden, çok çeşitli taze çiçekler, kuru çiçekler, bitkiler ve hediyelere kadar çok farklı özellikte sipariş bitkiler yer almaktadır. Aynı zamana müşterilere benzersiz ve eğlenceli aranjmanlar sunulmaktadır.

Ortaya çıkan özel aranjmanlar, hayatın anlamlı anlarını yaşamanın ve inanılmaz derecede kişisel ve özel hissettirmesinin benzersiz bir yöntemi olmaktadır. Her çeşit güller inanılmaz derecede popülerdir. Uygun bakım ile bir yıldan fazla dayanabilen bitkiler de güçlü aranjman, vazo ve renk seçimi ile çok kullanışlı olmaktadır.

Taze çiçeklerin ömrü kısadır, ancak gelen kurutulmuş çiçekler uygun bakımla yıllarca dayanabilir. Aynı zamanda geleneksel taze buketlerde bulunmayan yaratıcı renklere ve dokulara sahip olmaktadır.

Farklı Özellikte Çiçek Seçenekleri

Kurutulmuş buketler ve bitkiler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar; çeşitli stil, boyut ve fiyatlarda farklılıklar göstermektedir. Bazı müşteriler çiçek tercihleri yaparken, çok fazla çeşide sahip olmaktadır.

Kuru çiçekler, bitkiler, atıştırmalıklar, çikolataların yanı sıra modern, taze buketlerden oluşan güçlü bir seçim yelpazesi sunulmaktadır. Alıcınız için benzersiz hissettiren bir şey bulmak için harika yöntemler bulunmaktadır.

Taze buketleri, minyatür bitkileri zamanında ve mükemmel bir şekilde sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aranjmanlar, deneyimlendiği zaman en taze, en çekici buketlerden, çeşitli renklerde canlı, yaratıcı siparişlerle satışa sunulmaktadır.

Online Çiçek Sipariş İşlemleri

Online sipariş işlemleri oldukça kolay ve güvenilir olmaktadır. Sitede gezinmek de çok kolaydır. Aynı zamanda duruma, renge, fiyata ve daha fazlasına göre filtrelemenize olanak tanınmaktadır. Genel itibarı ile istenilen sipariş özellikleri belirlendikten sonra aradığınız seçenekler ortaya çıkmaktadır. Mevsime göre bir buket oluşturulmaktadır.

Web sitesi size ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verir. Ancak her buket birbirinden farklıdır. Satın alacağınız aranjmanlar, şimdiye kadar bir çiçek teslimat hizmetinden gördüğümüz en gür ve canlı aranjmanlar olmaktadır.

Her aranjman, uyumlu bir vazo, yaprakları bastırmak için elle ciltlenmiş bir kitap ve çiçeklerin her birini ve anlamlarını içeren resimli bir kartla birlikte gönderilmektedir. Bu hizmetler çok anlamlı ve akılda kalıcı özellikte olmaktadır. Aynı zamanda sipariş düzenlemeleri, daha modern veya benzersiz tasarımlar yerine daha geleneksel renklere ve çiçeklere yönelmektedir.

Çiçek Siparişi Çeşitliliği

Siparişleriniz süreçlerinde size rehberlik edecek, bütçenize uygun kişiselleştirilmiş seçim süreci kalıcı bulunmaktadır. Çiçeğin zamanı, yılı, büyüme mevsimi, hava durumu, bileşen sayısı, türü kapsayıcı ve gerekli işçilik, fiyatları belirleyen temel unsurlardır. Bazı çiçeklerin maliyeti mevsime göre periyodik olarak artmaktadır.

Sipariş süreçlerinde kullanılan malzeme, tasarımın özellikleri ve çiçeğin mevsimsellik durumu da fiyatı büyük oranda etkilemektedir. Genel olarak baktığımız zaman, her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Bu açıdan sipariş verilecek olan ürünün de bütçeye uygun olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Genel izlenime bakıldığı zaman eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, öğretmeninize istediğiniz ebat ya da tasarımda siparişler verebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda da en uygun seçenekler ve en uygun tasarımlar kişinin bütçesine uygun şekilde olmaktadır.

Farklı Özellikte Sipariş Çiçekleri

Sipariş aşamalarında; güzel bir sarı, mor ve beyaz krizantem buketini, seçtiğiniz renkler ile birlikte bir kutu çikolata kaplı çilekle sipariş verebilirsiniz. Kendi taze çiçek seçiminizle bir şeyler karıştırmak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz çeşit bulunmaktadır. Genelde çok fazla sayıda çiçekli bitki türü vardır.

Bunlar çeşitli renk ve tonlarda ve tüm farklı şekil ve boyutlarda üretilir. Zevkiniz veya tarzınız ne olursa olsun, size ve sevdiklerinize en çok yakışan çiçeği mutlaka bulacaksınız. Bu kapsamda beyaz, sarı, turuncu, pembe ve kırmızı dahil olmak üzere çeşitli renklerde çizgili veya benekli çiçekler bulunmaktadır.

Kar beyazından parlak pembeye kadar çeşitli renklerde pek çok sipariş verilmektedir. En çok tercih edilen çiçek çeşitleri en uygun şekilde tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartmak için çok fazla seçenek bulunmaktadır.