Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Taksim bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Taksim15

Taksim Çiçekçi

Çiçekler, sevdiklerimizi mutlu etmenin en kolay ve bir o kadar da zarif yoludur. Birçok sebepten çiçek gönderimi yapılır. Hatta çiçek gönderimini sebep olmadan da yalnızca mutlu etmek için de tercih eden birçok kişi vardır.

Çiçek göndermenin bu kadar önemsendiği ve tercih edildiği günümüzde ise çiçek gönderilen firmaların tercihi de önemlidir. Taksim bölgesinde bulunan firma, son derece başarılı ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede sektörde en çok tercih edilen büyük çiçek firmalarından biri haline gelmiştir.

Çiçek Diyarı Hakkında

As Çiçek Evi adıyla 1979 yılında kurulan firma, günümüzde de online olarak Çiçek Diyarı web sitesi üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır. Sektördeki rakiplerden en büyük farkı, yalnızca çiçek satmak değil aynı zamanda da tasarım ve aranjmanlarını da müşterilerine sunmaktır. Bu da hem farklı seçenekler hem de daha az rastlanan model çeşitliliği anlamında olumlu geri dönüş almıştır.

Taptaze ve canlı çiçekleri, tasarımları ve sizlerin düşünemeyeceğiniz güzellikte çiçek buketleri ile sizleri ve sevdiklerinizi düşünür. Gelişmeye, teknolojiyi ve gündemi takip etmeye de ciddi önem veren firma, her geçen ün daha başarılı ve daha popüler firmalar arasında yer alıyor.

Bunun en önemli sebebi ise önce müşteri memnuniyetini düşünmeleri ve bu doğrultuda hizmet vermelerinden kaynaklanıyor. Dünyanın birçok yerinden sizler için getirttirdikleri çiçekler ile siz de aradığınızı mutlaka burada bulacaksınız!

Çiçek Diyarı Kategorileri

Çiçek Diyarı sayfasında yer alan kategoriler ile aradığınız modeli daha kolay bulabilirsiniz. Bu kategorilerin bazılar:

  • Büyük saksı çiçekleri
  • Orkideler
  • Bonsai
  • Güller
  • Özel tasarımlar
  • Buket çiçekler
  • Kutu çiçekleri

Gibi birçok kategoride ürün bulunur. Bunların her birinin kategorisinin altında da farklı modeller ve renklerde birçok seçenek vardır. Sevdiklerinizi bu modeller ile şaşırtarak mutlu edebilirsiniz. Ofise, eve, hastaneye ve daha pek çok alana sipariş verebildiğiniz gibi ürünleri Türkiye'nin birçok yerine de gönderebilirsiniz.

Bazı ürünler için stok sınırlaması ya da geçici olarak yalnızca İstanbul'a teslimat olsa da diğer yüzlerce seçene arasından da seçim yapabilirsiniz. Böylece, nerede olursa olsun sevdiklerinizi çiçek göndererek mutlu edebilirsiniz.

Çiçek Diyarı Kişiye Göre Hediyeler

Çiçek almanın ne yaşı ne de kişiye göre şartı vardır. Anneye, babaya, büyükanne ve büyükbabalara, kardeşe, arkadaşa, sevgiliye ve eşe; yani hayatımızda değerli hissettiğimiz herkese hediye olarak çiçek alabiliriz. Çiçekler, kişiye göre de tercih edilebilir. Bu konuda da web sitesi yardımcı olmaktadır.

Özel kişiler kısmında yer alan kategorilerden seçerek, bu kategori için uygun olan ve fazla tercih edilen modellerden seçim yapabilirsiniz. Öğretmenler günü için ya da yöneticiniz için bu kategorileri kullanabilirsiniz.

Çiçek Diyarı Özel Tasarım Ürünler

Özel hissettirmek için sık sık tercih edilen özel tasarım çiçekler, hem saksıları hem de çiçek aranjmanları ile oldukça farklı bir görünüm sağlar. Tepsi şeklinde küçük saksılardan oluşan çiçekler, köpekli, tavşanlı gibi modele sahip olan saksılar, kalanchoe içerisinde sunulan bitkiler, renkli ve aksesuarlı bitkiler, vazo içerisinde özel seri çiçekler gibi daha birçok seçenek yer alır.

Bunlar aynı zamanda dekor amaçlı da kullanılabildiği için son derece fazla tercih edilir. Hem bulunduğu ortamı güzelleştiren hem de farklı tasarımı ile dikkat çeken özel tasarım ürünlerden seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek Diyarı Ürünleri

Çiçek Diyarı web sayfasında, dünyanın birçok yerinden gelen çiçekler ve bitkiler sizin için sunulur. Gün içerisinde birçok sebepten insanlar birbirleri için sipariş verir. Doğum günü, evlilik yıldönümü, geçmiş olsun, gözün aydın çiçekleri, iş tebrikleri ve daha fazlası... Hepsi için en ideal seçenek ise kuşkusuz çiçeklerdir. Çiçek Diyarında yer alan birçok farklı üründen bazıları:

Bonsai modelleri hem göz alıcı yeşillikleriyle hem de farklı tasarımlı saksıları tam ofis hediyeleri arasında yer alır.

Şans bambuları, ayaklı cam vazolarla sunulur ve özellikle sade ve modern tasarıma sahip evlerde oldukça popülerdir. Ev hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bu modeller son derece ferah da bir ortam sağlar.

Meyve ağaçlarının minyatür halde sunulan bu seçenekleri, her ortamda hem renk hem de canlılık katar. Mandalina, zeytin gibi farklı meyvelerin olduğu minyatür ağaç modellerine de talep oldukça fazla olduğu için sık sık stok yenilenir.

Büyük saksı bitkileri ise evlerinizde daha büyük alanlarda özellikle salonlarda tercih edilen yeşil bitkileri içerir.

Gelin çiçekleri de farklı seçenek arayanlar için alternatif olarak yer alır. Beyaz gül orkide, bouvardia gibi çiçeklerle elde edilen gelin buketleri hem zarif hem de hoş görünecektir.

Tüm ürünler, dünyanın birçok yerinden sizler için en iyileri seçilerek tercih edilir. Hızla tükenen ve talebin çok olduğu ürünlerde ise kısa sürede stok yenilemesi yapılır.

Çiçek Diyarı Avantajları

Çiçek Diyarının her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok fırsat ve avantaj da sunar. Bunlardan biri de indirim ve kampanyalardır. Dönem dönem belirli ürünlerde indirimler ya da ikinci ürüne ekstra indirim gibi kampanyalar da bulunur. Bunları değerlendirerek hem avantajlı hem de kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir aksilik yaşanması durumunda da kısa sürede müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek teknik destek alabilirsiniz. Siparişlerde yer alan ürünler, mutlaka son kontrolleri defalarca yapılarak ve sizler için dikkatli ve özenli şekilde seçilerek gönderilir. Eğer özel zaman aralığında teslimat istiyorsanız bu zaman aralığını seçtiğinizde siparişiniz de buna uygun olarak teslim edilir.

Çiçek Diyarı Sipariş Verme

Çiçek Diyarından uygun fiyatlar içerisinde birçok farklı çiçek seçeneklerinden tercih ederek sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız kolayca sipariş verebilirsiniz. Web sayfasında yer alan modellerden sevdikleriniz için en güzelini seçtikten sonra siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bu aşamada eğer üye olursanız daha çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ardından iletişim bilgilerinizi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi, varsa özel notunuzu yazdıktan sonra ödeme için kart bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Kart bilgilerinizin kesinlikle saklanmadığı ve üçüncü kişilerle de paylaşılmayacağı konusunda da teminat verilir. Ardından siparişiniz tamamlanır. Artık siparişinizle ilgili bilgilendirmeler ile teslimatı konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Çiçek Diyarı Sipariş Takibi ve Bilgilendirmesi

Çiçek diyarından verdiğiniz siparişin takibini yapma ve bilgilendirmesini alma fırsatı da sunduğu için Çiçek diyarı web sayfası oldukça popülerdir. Sipariş verdikten sonra web sayfasında yer alan siparişlerim kısmından siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda üye olduysanız cep telefonunuza da aşama aşama bilgilendirmesi gelir. Ürününüz teslim edildiğinde de saat ve teslim alan bilgisi size gelir. Web sayfasında yer alan yorumları oku kısmı ise hizmet verdiğimiz müşterilerin yorumlarını içerir. Bu anlamda da sizlere yardımcı olur.

Çiçek Diyarı Web Sitesi Kullanımı

As Çiçek Evi, 2009 senesinde web sitesi olan Çiçek Diyarını kurarak online sipariş almaya ve sevdiklerinize ulaştırmaya başlamıştır. Online çiçek siparişi konusunda ilk tercih edilen firmalardan biri haine gelmesiyle, son derece fazla tanınır hale gelmiştir.

İnternetin artması ile artık birçok alanda görülen online hizmetlerin, çiçek gönderim hizmetlerine de üstelik bu kadar erken yansıması oldukça avantaj sağlamıştır. Unuttuğunuz özel günlerde ya da uzakta olduğunuzda bile bir web sayfası kadar uzağınızda olan Çiçek Diyarının web sayfasını kullanımları da oldukça pratiktir.

Web sayfasında yer alan ürünler sekmesi, hangi çeşit ürün tercih edeceğiniz konusunda başlıklarla sizlere sunuluyor. Kutuda çiçekler, buketler, aranjmanlar, orkideler ve daha birçok seçenek bu başlık altında birçok kategoride yer alan çeşitler ile sizlere sunuluyor. Özel tasarım kısmında, daha özel saksı ve tasarımlara sahip olan biraz daha özenli modeller yer alıyor.

Web sitesinde gezerken beğendiğiniz ancak kararsız kaldığınız ürünleri de favorilere ekleyerek daha sonra aralarında kıyaslama yaparak daha kolay karar verebilirsiniz. Web sitesinde yer alan indirimdekiler kısmı da son derece ciddi fırsatlar sunuyor.

Çeşitli sebeplerle dönem dönem indirim gören ürünleri daha kolay ve kısa sürede bularak tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda sundukları sipariş takibi ve kargo bilgisi hizmeti ile de kısa sürede siparişleriniz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor.

Taksim Çiçekçi Fiyatları

Çiçek Diyarı içerisinde yer alan çiçek fiyatları, konusunda oldukça fazla seçenek vardır. Uygun fiyatlı çiçekler olduğu gibi pahalı çiçekler de yer alır. Fiyat belirlenmesinde en önemli faktör özel tasarıma sahip olması, vazo ve saksılar, çiçeğin ne kadar nadir bir tür olduğu gibi detaylardır.

Bu doğrultuda net bir fiyat aralığı vermek zordur. Ancak sık sık yapılan indirim ve kampanyaları değerlendirerek olduğundan daha uygun bir şekilde çiçek siparişi vermeniz de mümkündür.

Neden Çiçek Diyarı?

Çiçek Diyarının tercih edilmesinin en önemli sebebi öncelikle kaliteli ve taze çiçekleri sizler için getirmesinin yanı sıra tasarımla da farklılık katmasıdır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, herhangi bir sebepten müşterilerinin mağdur edilmesini de engeller. Her daim ulaşılabilen canlı destekleri ile de kısa sürede sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Kolay web tasarımı, sipariş takibi, kampanyaları ve size özel teslimat tarihi ayarlama gibi özellikleri ile de her türlü kolaylığı sizler için hazırlar. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız sizin için de doğru adres Çiçek Diyarı!