Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Osmanbey bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Osmanbey15

Osmanbey Çiçekçi

Hediye almak ve hediye vermek uzun yıllardan beri yaygın olan bir durumdur. Özel günler başta olmak üzere, istenen her an insanlar sevdiklerini mutlu etmek için hediyeler alır. En çok tercih edilen ve en mutlu eden hediyelerin başında da çiçekler gelmektedir.

Çiçekler, birbirinden farklı seçenekleri, renkleri ve türleri ile her zevke hitap etmektedir. İnternetin hayatımızda ciddi bir yere sahip olmasıyla da online olarak çiçek siparişleri göndermek yaygınlaşmıştır. Bu amaçla hizmet veren başarılı firmalardan biri de Çiçek Diyarıdır.

Birbirinden farklı, çeşitli, taze ve canlı çiçeklerinin yanı sıra özel aranjman çiçekleri ile de sizlere ve sevdiklerinize harika hediye ve sürpriz imkanları sunar. En iyi çiçek gönderme sitelerinden biri olan Çiçek Diyarı, aynı gün teslim seçeneği ile de oldukça fazla tercih ediliyor.

Çiçek Diyarı Hakkında

1979 senesinde As Çiçek Evi adıyla kurulan firma, bu tarihten beri başarılı şekilde hizmet vererek, kısa sürede sektördeki yerini büyütmüştür. Kurulduğundan beri birçok kurumsal firmaya, bankaya ve iş yerlerine hizmet veren As Çiçek Evi, bu sayede de adını kısa sürede duyurmuştur. İnternet dünyasına girilmesiyle birlikte 2004 senesinde online sipariş olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

2009 yılında Çiçek Diyarı adıyla açtığı online alışveriş ve sipariş sitesi ile yine çağa ayak uydurmayı başarmıştır. Bu sayede anında verilen siparişler, belirlenen tarih ve saat aralıklarında alıcılarına teslim edilmiştir. Sanal ortama da girerek ayak uydurmasıyla sektördeki yerini de sağlamlaştırmıştır.

Sektörde yer alan tüm ürünleri müşterilerinin yüksek beğenisi ile karşılaşmıştır. Tasarım çiçeklerin yanı sıra dünyanın birçok yerinden getirtilen ithal çiçeklerle de farklı aranjman ürünler sunar. Bu da daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlamıştır. Sürekli yenilenen tasarım ve dizaynları ile müşterilerinin tekrara düşmesinin de önüne geçmeyi başarmıştır.

Çiçek Diyarı Ürün Seçenekleri

Çiçek Diyarı, sahip olduğu ürün seçenekleri ile de oldukça popülerdir. Birçok seçenekte, renkte ve konseptte ürüne sahip olan firma, her kişiye ve her zevke uygun ürünlere sahip olabildiği gibi, farklı ve modern görselleri ile de sevdiklerinizi mutlu eder.

Saksı çiçekleri, orkideler, güller, bambular, gelin çiçekleri, kaktüsler, meyve ağaçları, laleler, kutu çiçekleri, dilek ağacı, kuru çiçekler ve solmayan güller arasından birçok seçeneğe bakabilirsiniz. Benzersiz olan ve sınırlı sayıda özel olarak tasarlanan çiçeklerden de tercih edebilirsiniz.

Yalnızca ülkemizde yetişen değil, dünyanın birçok yerinde yetişen çiçekler canlı ve taze olarak sizler için tercih edilen. Web sitesinde yer alan ürünlerle siparişinizde teslim edilen ürünler bire bir aynı olmaktadır. Dolayısıyla müşteriler herhangi bir hayal kırıklığı da yaşamazlar.

Kişiye Özel Çiçek Diyarı Hediyeleri

Çiçek göndermek, genelde özel günlerde tercih edilse de aslında insanları mutlu etmenin en kolay yolu olduğu için her an gönderilebilir. Çiçek Diyarı, sizlere birçok seçenek sunar. Bu kadar çok seçenek içerisinden seçim yapmakta zorlanmanız durumunda ise sizler için kategorilere ayrılan kısmı kullanabilirsiniz.

Kime gönderim yapacağınıza göre yer alan kategoride anne, baba, kadınlar, erkekler, sevgili, arkadaş ve öğretmen gibi kategorileri kullanarak daha kolay ve isabetli seçimler yapabilirsiniz. Bunun sebebi her ürünün her durumda ve kişi için uygun olmama ihtimalidir. Örneğin öğretmenler gününde kırmızı gül gönderimi yerine mimozalar göndermek daha isabetli olacaktır.

Çiçek Diyarı Özel Durum Hediyeleri

Çiçek gönderimi, özel durumlarda da oldukça fazla tercih edilir. En sık tercih edilen doğum günleri olsa da, birçok başka durum için de çiçek gönderimi yapılabilir. Yeni bebek doğumunda, yeni işe başlama tebrikleri olarak, açılışlar, düğün ya da nişan törenleri, fuar çiçekleri, özür dileme çiçekleri, cenaze için çelenkler ve yıldönümü gibi özel günlerde web sayfasında yer alan kategorilerden kolayca seçim yapabilirsiniz.

Bu şekilde hem duruma uygun hem de özel bir çiçek gönderimi yapmış olursunuz. Özel durumlarla uyumlu olan bu ürünler tercih edildiğinde duruma da daha uygun olmaktadır. Örneğin yeni doğan hediyesi için tercih edeceğiniz çiçekler küçük oyuncak kız ya da erkek bebekler ya da balonlar yer alır. Birbirinden farklı ve kaliteli özel durum hediyeleri için de gönül rahatlığı ile tercih yapabilirsiniz.

Çiçek Diyarı Nasıl Sipariş Verilir?

Çiçek Diyarının birbirinden farklı ürünlerinden sipariş vererek sevdiklerinizi mutlu etmek isteyenlerin tek yapması gereken web sayfasına gelmektir. Burada birçok seçenek arasından size uygun olana karar verdikten sonra gönderim yerinizi seçerek sepete ekle demeniz gerekir.

Ardından detaylı bilgileri verdikten sonra ödeme işleminizi gerçekleştirirsiniz. Bu sırada dilerseniz siparişinize özel not da ekleyebilirsiniz. Osmanbey çiçek siparişi vermek isteyenler, web sitesine gelerek kolayca siparişlerini oluşturabilir. Güvenli bir şekilde çiçek siparişinizi verebilir, sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek Diyarı Tasarımları

Çiçek Diyarı yalnızca buket çiçekler sunmaz. Birbirinden çeşitli ürünler bir de farklı tasarım ve dizaynlarla sunulur. Büyük ya da küçük saksıda satılan ürünlerin dışında özel aranjman yapılarak konsept oluşturulmuş modern buketler bulunur. Üçlü minik masa saksıları, farklı renkte ve tasarımda olan görünümleri ile en az çiçekler kadar dikkat çekmektedir.

Özel ve cam vazolar, akvaryum tarzı tasarıma sahip olan çiçek tasarımları ve sepet şeklinde tasarlanan çiçek aranjmanları ile oldukça farklı seçimler de yapabilirsiniz. Tepsi ile sunulan birden fazla saksıda olan çiçekler de özellikle masa ve ofisler için tercih edilir.

Çiçek Diyarı Avantajları ve Kampanyaları

Çiçek Diyarı bünyesinde oldukça fazla ürün vardır. Bunların bir kısmı belirli sürelerde indirimlere girer. Bu sayede daha avantajlı bir şekilde çiçek siparişi vererek kar elde edebilirsiniz. Web sayfasında yer alan indirimli ürünler menüsünü kullanarak buraya gelen kampanyalı ürünlere bakabilirsiniz.

Bazı durumlarda da alınan 2. hediyede indirim ve kampanyalar yapılabiliyor. Bunları da takip ederek içimden geldi hediyeleri gönderebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi mutlu edersiniz hem de uygun fiyatlı olarak sipariş vermiş olursunuz.

Sektörde yer alan firmalara göre oldukça avantajlı olmasının yanı sıra, taze ve özel çiçekleri ile de sizleri mutlu eder. Web sayfasında yer alan ürünler, teslim edilen ürünlerle bire bir aynı olmaktadır. Kampanyaları takip ederek ve indirimlerden yararlanarak daha uygun bir şekilde sipariş verme imkanı da elde edebilirsiniz.

Çiçek Diyarı Web Kullanımı

Çiçek Diyarı, online sipariş ve alışveriş sitesi olarak oldukça kolay ve pratik bir ara yüze sahiptir. Herkesin kolayca anlayabileceği ve sipariş oluşturabileceği bir kullanımı vardır. Ürünler, kategoriler ve kullanımları açısından ayrılan kısımlar sayesinde son derece başarılı bir şekilde kullanımı vardır.

Baktığınız ürünleri favorileyerek daha sonra kolayca bakabilir ve kıyaslama yaparak siparişinize daha kolay karar verebilirsiniz. Zaman zaman çeşitli ürün grupları kampanyalı ya da indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Bunlardan daha kolay haberdar olmak için indirimler kısmını kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda siparişinizin durumunu da takip ederek hem bilgi edinebilir hem de teslim edildiğinden haberdar olabilirsiniz. Bu gibi durumlar da müşterilerin güvenmesini sağlamıştır. Ödeme aşaması da oldukça kolay olan Çiçek Diyarı, kolay ve güvenilir bir şekilde taptaze çiçek siparişi verme imkanı sunuyor.