Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Sütlüce bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Sutluce15

Sütlüce Çiçekçi

Çiçek, bir başyapıt olarak hem sanat hem de mükemmelliğin en doğru tasviridir. Özel hatıralara eşlik eden, bir gülümseme ve mutluluk sebebi olan çiçekler, Çiçek Diyarı’nın usta ellerinden evlerinize kadar ulaşmaktadır. Yalnızca kaliteyi ve premium çiçekçilik anlayışını sunmakla kalmaz, her güne özel olarak hazırlanan aranjmanlarla da her anı unutulmaz kılmaktadır.

Çiçek Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde birçok çiçek çeşidi bulunmaktadır. Ancak her çiçeğin, kendi içerisinde başka anlamları vardır. Bu sebeple, kişilere gönderilen çiçeklerin çeşitleri de değişmektedir. Çiçek Diyarı tarafından sizlere sunduğumuz kategoriler içerisinde, her duruma ve her kişiye özel çiçeği bulmak mümkündür. Bünyemizde bulunan en kaliteli, güzel ve tasarımlarıyla dikkatleri çeken çiçek çeşitlerimiz;

 • Laleler
 • Orkideler
 • Şans bambuları
 • Bonsai aranjmanları
 • Gül (Her renkten)
 • Kaktüsler
 • Gelin el çiçekleri
 • Tören çiçekleri
 • Dilek ağacı
 • Terarium çiçekleri
 • Minyatür meyve ağaçları
 • Büyük saksı çiçekleri
 • Bahar ve kır çiçekleri
 • Papatyalar
 • Lavantalar
 • Sümbüller
 • Sardunyalar
 • Hüsnüyusuflar
 • Şebboylar
 • Şakayıklar
 • Ortancalar

Birbirinden farklı mevsim çiçekleri

Ayrıca birbirinden güzel mis kokulu özel çiçekler ve eşsiz aranjmanlar da onlarca tasarım çeşitleri arasında yerini almaktadır.

Anneler Günü Çiçekleri Nasıl Olur?

Anneler günü, yılın en eşsiz ve kıymetli günlerinden biridir. Sevdiklerimiz mutlu etmek için en güzel araçlardan biri olan çiçeklerin, değerli annelerimize göre özel olarak hazırlanmış birçok çeşidi bulunmaktadır.

Minyatür Zeytin Ağacı

Anneler için, özel bitki aranjmanları içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir. Zeytin ağacı bereketin ve yeniden uyanışın sembolüdür. Bol güneş ışığı ve aydınlık bir ortamın yeterli olduğu minyatür zeytin ağacı bakımı oldukça kolaydır.

Kaktüs Tasarımları

Az sulama, özenli ama daha az bakım zamanı ile muhteşem bir tasarımın birleştiği özel koleksiyonlardan biridir. Evin havasını tazelemeye fayda sağlayan kaktüsler, rahatlıkla her ev ortamına uyum sağlamaktadır.

Mini Orkide ve Tilandsia

Teraryum tasarımların en özeli olan bu aranjman, zarif anneler için hediye edilebilecek en güzel çiçeklerden biridir. Az miktar sulama yapılmasının yeterli olduğu bu özel tasarım, güneş ışığını direk almayan bir cam kenarına yerleştirilirse, uzun süre annenize eşlik edecektir.

Pembe Bahar Çiçekleri

Mayıs ayının tazeliğinden ilham alınarak hazırlanan Pembe Bahar Çiçekleri, pembenin en özel tonları bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Çardak gülleri, Astemoria ve mevsime uygun özel çiçeklerle hazırlanan bu buket, canlılığını da uzun süre muhafaza etmektedir.

Kır Çiçekleri

Uygun fiyatların, gerberalar, güller ve Anastasialarla bir araya gelmesiyle aranje edilen Kır Çiçekleri, lirik renk paleti içeren çiçek renklerinden oluşturulmuştur. Tazeliğin mis kokulara eşliği ile annelerimizi mutlu etmek, hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Özel Koleksiyon Thailand Black

Özel seramik saksı içerisinde gönderilen bordo mini orkideler, ihtişamın en güzel aranjmanlarından biridir. Uzun süre dayanması ve bordo rengin harika tonları gibi özelliklere sahip bu koleksiyon, unutulmaz bir anneler günü hediyesi olacaktır.

Sevgililer Günü Çiçekleri Nasıl Olur?

Sevgiye dair kutlanan en güzel gün, sevgililer günüdür. Özellikle aşkın rengi olan kırmızı ve ona yakışan tonların hüküm sürdüğü bu özel koleksiyonda, Çiçek Diyarı tarafından geliştirilen farklı çiçek konseptleri de bulunmaktadır. Sevgililer günü için en güzel çiçekler şu şekildedir:

Sevimli Tavşanlar – Gül

Sevgiyle sempatinin harmanlandığı bu çiçek aranjmanını, orkide, gül ve mevsim çiçekleri tamamlamaktadır. Tavşan figürleriyle zenginleştirilen, özel seramik saksısında sunulan bu seçim, sevgililer günü için oldukça ikonik bir tercihtir.

Bir Ömür Sevgiyle

Sevgiliye özel tasarımın öncülerinden olan bu eşsiz çiçekler içerisinde; orkide, mevsim çiçekleri, papatya ve güller bulunmaktadır. Suyunu günlük değiştirerek uzun süreli tazelik sağlayan Bir Ömür Sevgiyle aranjmanı, sloganıyla da sevgililer gününe en çok yakışan çiçeklerden biri olmaktadır.

Galaxy Çiçek Buketi

Seni dünyalar kadar seviyorum cümlesinden yola çıkarak hazırlanan bu buket, tasarım çiçekçiliğin öncüsü olan Çiçek Diyarı tarafından özel olarak düşünülmüştür. Maviler, kırmızılar, sarılar ve turuncularla adeta doğanın renklerini sunmaktadır. Galaxy lalenin başrolünde çardak gülü, mevsiminde kır çiçekleri ve güller eşlik etmektedir.

Sarı Papatyam

Ne olursa olsun, papatyanın mistik güzelliğinden ödün vermem diyenler varsa, bu buket tam sizlere göre! Boyu 50 cm bulan, 20 adet sarıpapatya, harika yaprak süslemeleri ile birlikte aranje edilmiştir. Sarı rengin mutlak enerjisi, sevgililer gününü daha da unutulmaz kılmaktadır.

Canım Aşkıma

Buğday başaklarının 25 adet kırmızı gülü sarmaladığı Canım Aşkıma buketi, araya serpiştirilen lavantalarla aşk tonlarının yoğunlukta olduğu bir bukettir. Özel, natürel bir kağıtla tamamlanan aranjman, cam kavanozda, güneş ışığı alan bir yere konulursa uzun süre canlılığını koruyacaktır.

Sonsuza Dek Beraberiz

Adıyla müsemma bu premium aranjman, 9 adet kırmızı gül ve yeşilliklerden oluşmaktadır. Cam vazo içerisinde, özenle kesilmiş ve taze açan güllerle bezenmiş bu koleksiyon, sevgiliye verilecek anlamlı bir hediyedir.

Babalar Günü Çiçek Çeşitleri

Kim demiş babalara çiçek hediye edilmez diye? Çiçek modasına yön veren Çiçek Diyarı olarak, babalara uygun en güzel çiçeklerini, diğer çiçeklerimiz gibi dünyanın dört bir yanından özel olarak getirttik. İşte, online çiçek siparişi ile babalar gününü kutlamak isteyenler için, babalarınızı çok mutlu edecek çiçekler ve çeşitleri:

Pilea - Çin Para Ağacı

Son zamanların en popüler saksı çiçeklerinden biridir. Desenli bir seramik saksı içerisinde gönderilen bu çiçeği, haftada 2 kere sulamak yeterlidir. Aydınlık ve açık havalarda, güzel bir bakım ile çiçekler açan Çin Para Ağacı, babaların da bakmaktan keyif alacağı bir hediyedir.

Crassula ve Sukkulent Kitabı

Hayattaki ilk öğretmenimiz, babalarımız için harika bir tasarım çeşididir. Kitap şeklindeki saksı içerisinde; kalanchoe, crassula ovata ve sukkulent bulunmaktadır. Dekoratif kaya ve yosunların da eşlik ettiği bu aranjman ve diğerleri için online olarak siparişleri verebilirsiniz.

Schefflera Arbolicora Gerda

95 cm uzunluğundaki Schefflera Arbolicora Gerda bitkisi, özel saksı seçimi ile çiçek göndermek isteyenlere seçenek sunmaktadır. Hızlı büyümesi ve kolay bakımı ile bilinen bu bitkinin, aydınlık bir ortamda 5 günde bir olacak şekilde sulanması oldukça yeterlidir.

Sansevieria Kılıç Çiçeği

Babaların güçlü yanlarından ilham alınarak koleksiyona eklenen bu çiçeğin, zarif ve kararlı bir duruşu bulunmaktadır. Saksısıyla birlikte 40 cm’yi bulan Kılıç Çiçeği, sukkulent, sansevieria ve phitoniadan oluşmaktadır.

Crassula Ovata Bonsai

Hem iç hem de dış mekânda yetişmesi mümkün olan Bonsai, bereket ve saygıya sembolize eden bir bitkidir. Babalar günü en için en güzel hediye alternatiflerinden biri olan Bonsai, Çiçek Diyarı tarafından, özel seramiğinde gönderilir.

Doğum Günü Çiçekleri Nelerdir?

Doğum günleri, cıvıl cıvıl, enerji dolu ve mutluluğun paylaşıldığı günlerden biridir. Bu özel anları unutulmaz çiçek detaylarıyla süslemek isteyenler, Çiçek Diyarı’nın kolay çiçek gönder hizmetini kullanmaktadır. Sütlüce dahil İstanbul’un tümünde hızlı teslim anlayışı ve özel tasarım çiçeklerle, eşsiz doğum günü hediyeleri verebilirsiniz.

Sevimli Dostlar Crassula

Hem saksısıyla hem de bitkisiyle ikisi bir arada bir doğum günü hediyesidir. Sukulent, crasdula ovata ve howartia ile birleştirilen Sevimli Dostlar aranjmanı, bakımı kolay ve keyifli bir teraryum aranjmanıdır.

Renkli Lavantalar

Harika lavanta renklerinin mis gibi kokusuyla ayaklı saksıda sunulan özel bir tasarımdır. Stabilize bir şekilde kullanılmış lavanta ve cipsofilyalar, aranjmana büyüleyici bir görünüm katmaktadır.

Chamaedorea Dağ Palmiyesi

Bu mini palmiye tasarımı, hiç şüphesiz ki eşsiz bir doğum günü hediyesi olacaktır. Kaya görünümüne sahip taş saksıda aranje edilen Chamaedorea Dağ Palmiyesinde, phitonia ve mini palmiye bulunmaktadır.

Guzmanya

Saksı çiçeklerinin en gösterişlisi olan Guzmanya, özel tasarım saksısında ve kırmızı rengin en belirgin tonunda gönderilmektedir. Barış ve iyiliği tensil eden Guzmanya, doğum gününde çiçek göndermenin en doğru halidir. Suyu, yalnızca toprağı kurudukça verilmesiyle bakımı da oldukça kolaydır.

Kaktüs Tepsisi

Birbirinden renkli, özel yapım, işlemeli seramik saksılarında 4 adet kaktüs, doğum günlerine neşe katmak için özel olarak tasarlanmıştır. Teslim edilmesini istediğiniz adrese kısa sürede ve özel paketinde gönderilen Kaktüs Tepsisi, harika bir doğum günü hediyesi için alternatif olarak sunulmaktadır.

En Güzel Dileklerimle

Çiçek Diyarı tarafından ustaca hazırlanmış bu aranjman içerisinde; güven, sağlık, mutluluk, huzur gibi birçok dilek kartı iliştirilen taptaze çiçekler bulunmaktadır. Kalanchoe, gypsofilyalar, howartia ve kuru dallarla bezenen En Güzel Dileklerimle çiçeği, yeni bir hayata dair bütün güzellikleri, sizin adınıza söylemektedir.

Yıldönümü Çiçekleri Nelerdir?

İster evlilikler ister iş hayatındaki dönüm noktaları isterse en özel arkadaşlıkların unutulmaz tarihleri olsun, yıldönümleri her zaman önemlidir ve özenle kutlanmak ister. Tam da bu şiarla yola çıkan Çiçek Diyarı’nda, yıldönümleri için harika bir koleksiyon bulunmaktadır. Tasarım mükemmelliği sunan yıldönümü çiçekleri arasından siparişinizi verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Samur Serisi

Premium çiçeklerin en güzelleri, Samur Serisi için oluşturulmuştur. İçerisinde; orkide, okaliptüs, Athena pembe gül, Anastasia, süs lahanası ve mevsim çiçekleri bulunan bu özel seri, yıldönümlerinin ihtişamına uygun olarak tasarlanmıştır.

Sarı Laleler - Sıcak Sevgi

Geleneksel bir anlamı bulunan lale çiçeği, sarı rengin birleştirici ve ısıtıcı tonuyla bir araya gelerek, sevgiyi çiçeğin dilinden anlatmayı başarıyor. 35 cm’lik boyutuyla, lilyum, sarı lale ve mevsim çiçeklerini buluşturan bu aranjman, zarif görünümü ve mis gibi lale kokusu ile büyüleyici bir görsellik sunuyor.

Aşk Kutusu 25 Gül

İçerisinde 25 adet ithal gül bulunan bu özel tasarım, yıldönümü çiçekleri ve modellerinin baş tacı olmayı hak ediyor. Boyları özenle orantılanmış güller, taze bir şekilde gönderilmek üzere yıldönümlerine eşlik eden en güzel hediyeyi oluşturuyor.

Ferris Wheel

Dolap şeklinde tasarlanan dökme demir, modeli ve içerisindeki çiçeklerle adeta bir başyapıt! Mevsim çiçekleri, gül ve lisyantüslele zenginleştirilen Ferris Wheel tasarımı, mini bir görsel şölen sunuyor.

Mihrabat

Osmanlı döneminden ilham alınarak hazırlanan Mihrabat, eskitme tekniği kullanılarak hazırlanmış ayaklı bir saksı içerisinde gönderilmektedir. Tasarımda yer alan; gül, orkide, sukkulent ve mevsim çiçekleri hem görkemli hem de ışıltılı bir görünüm vadetmektedir.

Seninle Bir Ömür

Yıldönümü için en güzel hediyelerin başında Seninle Bir Ömür aranjmanı gelmektedir. 25 adet kırmızı güle eşlik eden 2 küçük ayıcık, aşkın ömrü boyu sürmesini yine aşkla ifade eder.

Sana Çiçekler Getirdim

Yalnızca ismiyle bile fark yaratan bu harika tasarım gerek yıldönümleri gerekse sevginin var olduğu her gün için eşsiz bir hediyedir. Sevimli, minik bir ayıcık ve ferforje bir bisikletle çiçekler taşıyan bu sunumda hem tasarımın kendisi hem de çiçekler birer hediye niteliği taşımaktadır.

Güllerin ve mevsim çiçeklerinin yer aldığı, Sana Çiçekler Getirdim teması, yıldönümü çiçekler kategorisinin en çok tercih edilen modellerinden biridir.