Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Kağıthane bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Kagithane15

Birbirinden özel aranjmanlar hazırlayarak her ortamda fark yaratacak çiçekler göndermenizi sağlayan firmamız Kağıthane semtinde de en hızlı teslimat garantisi sunuyor. Ayrıca bu sayfa üzerinden verdiğiniz siparişlerde özel indirim garantimiz de mevcut. Bundan böyle istanbul kağıthane çiçekçi aramanıza hiç gerek kalmadı. En özel tasarımlar ve en gösterişli aranjman çeşitleri için en doğru adreste bulunuyorsunuz.

Elbette çiçek göndermek için mutlaka özel günleri beklemeniz gerekmez. Herhangi bir günde annenize, babanıza, arkadaşınıza, eşinize, dostunuza, akrabanıza içimden geldi diyerek de çiçek gönderebilir ve mutlu etmenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Üstelik kağıthane cicek siparişleri için uyguladığımız özel indirim avantajından da faydalanmış olacaksınız. Dolayısıyla yeni iş terfi çiçekleri gibi farklı durumlara özel ve anlamlı çiçek tasarımlarımızı göndermeniz için doğru adreste ve doğru zamandasınız.

Gülün En Güzel Hali Sitemizde!

Sevgilinize, eşinize ya da annenize gül göndermek istediğinizde kırmızı güller başta olmak üzere rengarenk güllerle hazırladığımız en özel tasarımlar için seçeneklerinize göz atmanız yeterli olacak. Vazoda, buket şeklinde veya kutuda gül şeklinde hazırladığımız butik tasarımlar sıradan bir günde gönderim için uygun olmakla birlikte özel günlerde de gönderilebilir. Hatta sevgilinize veya eşinize sürpriz yapmak istediğinizde veya doğum günü çiçek sürprizi olarak da bu alternatifleri mutlaka değerlendirin.

Kağıthane bölgesinde en hızlı teslimat garantisi sunuyoruz. İstanbul kağıthane çiçek siparişi vermenin en kolay yolu olan sitemizden sadece birkaç dakika içerisinde çiçek seçebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. En kısa sürede teslimatını gerçekleştirebileceğimiz çiçek çeşitleri arasında teraryum modelleri de mevcut. Ayrıca mevsim yeşillikleri ile buluşturarak muhteşem bir görünüm almasını sağladığımız orkide aranjmanlarına da mutlaka göz atın.

Duygularınızı Sizin Adınıza Bu Çiçekler Anlatıyor!

Kalpleri ısıtmak için bazen çiçeklerden yardım almanız gerekebilir. Örneğin özür çiçekleri ile kırdığınız kalpleri onarmanız çok daha kolay olacak. Bu duruma özel saks çiçeği gibi özel çiçeklerin teslimatını sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Akrabanıza, annenize, babanıza, iş arkadaşınıza, dostlarınıza iyi dileklerinizi iletmek istediğinizde de çiçeklerin gücünden faydalanın. Örneğin geçmiş olsun çiçek eşliğinde iletildiğinde çok daha özel ve anlamlı bir dilek olabiliyor.

Elbette tüm durumlar için gönderimini yapmak istediğiniz çiçekleri kağıthane çiçekçi nerede şeklinde önce çiçekçi bulmakla zaman kaybetmeden de bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan onlarca farklı tasarım arasında her duruma ve her dileğe uygun olan çeşitler mevcut. Üstelik kağıthane çiçek gönder diyerek sayfamız içerisinde yer alan çiçekleri ekstra özel indirim garantisi eşliğinde, çok daha ekonomik bir şekilde de gönderebilirsiniz.

En Gösterişli Açılış Çiçekleri Sitemizde!

Açılış ve benzeri etkinlikleri düşünerek hem kişiler hem de firmalar adına gönderime uygun olan çok sayıda farklı açılış çiçekleri de hazırladık. Bu çiçekler arasında ferforje çelenk modelleri de mevcut. Oldukça yoğun bir çiçek görünümü olabilmesi için hem taze hem de bol miktarda çiçek kullanarak hazırladığımız için, tüm çelenk modelleri dikkat çekmeyi ve gösterişli bir görünüm sergilemeyi de başarıyor. Bu tasarımları da en hızlı teslimat garantisi kapsamında istediğiniz adrese ulaştırabiliyoruz. Ayrıca fuar için çiçek çeşitlerimizin de bulunduğunu bilmenizi isteriz.

Vefat gibi durumlar için de cenaze için çelenk modelleri hazırlayarak Kağıthane bölgesindeki tüm camilere, zamanında teslimat yapabiliriz. İsim ya da firma adını yazdığımız şerit baskı eşliğinde gerçekleştirdiğimiz teslimat için en uygun rakamlarla ödeme yapmanız yeterli olacak. İnternetten online çiçek siparişi vermenin en kolay yolu olan firmamız kağıthane çiçek siparişi için de en doğru seçim olacaktır. Uyguladığımız ekstra özel indirim kapsamında dilediğiniz zaman kolay sipariş vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Kaktüs Aranjmanlarımızla Yaşam Alanlarınızı Süsleyin!

Radyasyonu emme özelliğine sahip olan kaktüs çeşitleri ile de onlarca farklı aranjman hazırlıyor, özel tasarımlarımıza her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Farklı türlerde kaktüslerle süslediğimiz bu aranjmanlara, dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulent modelleri de eşlik ediyor. Bu aranjmanlar yeni bebek çiçek gönder diyerek sıra dışı ve daha kalıcı bir seçim yapmak isteyenler için de ideal bir alternatif olabilir.

Çiftlerin özel günlerde, özel bir tasarım istemesi son derece normal. Onlar için de düğün – nikah gibi özel törenlerde ihtiyaç duyabilecekleri çiçek çeşitlerini makul fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Gelin adayları için en özel ve en zarif gelin buketi çeşitleri de hazırladık. Aynı zamanda söz- nişan çiçekleri için de uygun olan çiçek ve aranjmanlarımıza mutlaka göz atmanızı isteriz. Tüm bu tasarımlar için kağıthane çiçekçi nerede şeklinde arama yapmanız gerekmiyor. Aynı gün hızlı teslimat garantisi kapsamında seçtiğiniz tasarımı ulaştırabiliriz.

Yıldönümü İçin En Uygun Çiçekler

Evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, nişan yıldönümü gibi özel günlerde yıldönümü çiçekleri gönderimi yapabilirsiniz. Oldukça makul fiyatlardan faydalanarak en gösterişli aranjmanlar için sipariş verebilirsiniz. Elbette çiçekçi kağıthane dendiğinde en hızlı teslimatı yapan firma olarak son anda hatırladığınız yıldönümleri için de kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Çiçekleri kendiniz için de satın alabilirsiniz. Dekoratif açıdan yaşam alanlarınızı süsleyecek olan bir dilek ağacı tüm atmosferi değiştirebilir. İyi şans getirdiğine inanılan bambu çeşitleri ile eviniz, işyeriniz renklenebilir. Aynı zamanda ortama daha doğal bir atmosfer kazandırmak için de seçenekleriniz var. Minyatür ağaç görünümlü bonsai çeşitleri ideal bir alternatif olabilir. Hemen kağıthanede çiçekçi olarak en kolay sipariş verebileceğiniz sitemizden seçim yapabilirsiniz.